Неділя, 14 січня 2018
Приготування їжі»
- Article Details
- Category Новини
14 січня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося перше у 2018 р. засідання англійського розмовного клубу. Разом з волонтером та лідером клубу, учасницею програми для майбутніх лідерів FLEX Ольгою Челенгіровою учасники обговорили тему «Приготування їжі».
Присутні поділилися своїм досвідом і кумедними історіями з приводу приготування різних видів страв як української, так й іноземної кухні, згадали, як вони у дитячі роки допомагали батькам готувати різні страви, та поділилися своїми традиційними стравами, що готуються у родинах до певних свят.
Цікаву дискусію серед присутніх викликали питання: «Чому одні люди люблять готувати, а інші - ні?», «Хто кращі кулінари - чоловіки чи жінки?», «Хто повинен готувати в родині?» та ін.
Також учасники переглянули декілька відеороліків про кулінарні шоу.
Read moreЯк нас знайти!
Vyzer O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено