Календар

<< < лютого 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
504
657
2929
17218
921066

Зараз на сайті

На сайті 215 гостей та немає учасників

Середа, 21 лютого 2018Відбулося засідання клубу молодих і креативних

Рейтинг користувача:  / 0

 

21 лютого в бібліотеці відбулося засідання круглого столу «Простір технічних ідей та наукових досліджень». Захід пройшов у рамках роботи новоствореного клубу молодих і креативних (КМК) «Територія Науки», що об’єднав людей, яким небайдужий розвиток науки Миколаївщини. Метою засідання було обговорення сучасного стану науки, діяльності наукових шкіл вищих навчальних закладів області та шляхів залучення молоді до наукової роботи. Участь у заході взяли представники вищих навчальних закладів міста, міського товариства дослідників, фахівці з питань винахідництва та патентознавства, студентська молодь.

Модератор заходу, заступник директора з наукової роботи Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова Н. В. Моісеєва окреслила напрямки діяльності Клубу, ознайомила з плановими заходами та наголосила на важливості тісної співпраці. З вітальним словом виступив голова Клубу – завідувач кафедри вищої математики, вчений секретар Академії гардемаринів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доцент, кандидат технічних наук О.О. Гайша, який запросив молодь до активної роботи у рамках Клубу. Він розповів про перспективи розвитку наукових досліджень в університетах України для реального сектору економіки країни та представив статистичні дані серед учбових закладів, також висвітлив роль Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова у науково-дослідницькій діяльності регіону.

Асистент кафедри механіки та конструювання машин Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова О.І. Савенков представив шляхи реалізації технічних ідей і наукових досягнень на сучасних підприємствах підкреслив необхідність популяризації та створення наукових паркінгів для стимулювання наукової діяльності, а також відмітив важливість тісної співпраці навчальних закладів, громадських організацій та підприємств.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено