Понеділок, 26 лютого 2018Презентація документально-інформаційних ресурсів сектору документів іноземними мовами

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 лютого відбулася презентація документально-інформаційних ресурсів сектору документів іноземними мовами для студентів-філологів англійської мови та літератури Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського. Учасники зустрічі ознайомилися з довідковим апаратом сектору, електронним каталогом бібліотеки, країнознавчою та навчально-методичною літературою. Вагомим додатковим ресурсом наукової інформації у навчанні стануть оригінальні наукові періодичні видання англійською мовою з колекції JDP. Увазі студентів-першокурсників був запропонований інформаційний огляд  довідників та підручників з граматики англійської мови. Велика кількість літератури у фонді сектору за названою темою значно урізноманітнює можливості студентів у практичному використанні та перевірці набутих знань. Це переконливо продемонстрував граматичний тренінг, що був проведений для групи першокурсників на базі книжкового фонду сектору.

Наприкінці заходу студенти дійшли висновку, що  отримана інформація розширила їхнє уявлення про інформаційні можливості бібліотечних фондів, і переконалися, що бібліотека дійсно є надійним помічником у процесі оволодіння іноземною мовою, у підвищенні загальноосвітнього рівня та досягненні професійної кваліфікації.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено