Неділя, 01 липня 2018«Емоції. Як боротися з негативними емоціями?»

Рейтинг користувача:  / 0

1 липня в Інформаційно-ресурсному центрі міжнародного партнерства відбулася друга частина  засідання англійського розмовного клубу «Діалог» за темою «Емоції. Як боротися з негативними емоціями?».

На попередньому заході волонтеру Центру Олегу Попову було запропоновано розглянути більш детально тему емоцій. Учасники обговорили такі  емоції, як гнів, образа, заздрість, турбота,  провина та їхні квінтесенції. Під час обговорення вони поділилися своїми методами боротьби з негативними емоціями, і наш сьогоднішній лідер представив кілька підходів, такі, як уважність, підвищення еквалайзера, цілісний підхід та відкритість, словами та виразами  різних авторів – Джона Кабат-Зінна, Екхарта Толла, Дейла Карнегі та ін. Присутнім важко було виявляти та розуміти свої емоції, і вирішено було більш заглибитися в таку цікаву тему, як емоційний інтелект, і усвідомити її важливість у реальних ситуаціях.

Учасники зійшлися на думці, що участь у таких клубах допомагає краще зрозуміти природу емоцій, навчитися контролювати негативні емоції та знайти правильний вихід з різних ситуацій.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено