Вівторок, 12 листопада 2019У бібліотеці представили результати морських досліджень

Рейтинг користувача:  / 0

12 листопада в обласній науковій бібліотеці відбувся захід під цікавою назвою «Від дельфінів до пінгвінів», під час якого були представлені результати сучасних морських досліджень та підведені підсумки проекту ЄС/ПРООН «Удосконалення екологічного моніторингу в Чорному морі» (EMBLAS-Plus).

Учасники зустрічі розглянули питання щодо сучасного стану Чорного моря, нових інвазивних повернень «старих» зниклих видів, глобальних хімічних забрудників, ефекту змін клімату в Чорному морі та в Антарктиді, а також дізналися як вимірювати «здоров’я» моря сучасними інструментами.

 

Read more

Зустріч з журналістом

Рейтинг користувача:  / 0

13 листопада у рамках реалізації проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку» у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч з керівником творчої групи «Ранок» Філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

«Миколаївська регіональна дирекція», викладачем кафедри журналістики Чорноморського національного університету імені Пера Могили Галиною Щербою.

Під час заходу учасники дізналися про останні зміни, які відбуваються у сфері розвитку українського національного телебачення, журналістські стандарти  у роботі, про роботу телевізійної служби новин, зокрема про  відбір регіональних новин для показу, перевірку їх на правдивість. Також пані Галина розповіла чому так важливо бути медіаграмотним і окреслила декілька порад як уберегти себе від різного виду шахраїв.

Окремо наша гостя зупинилася на роботі програми «Новий день» та розповіла як працює дана програма, як відбираються гості до участі, що чекає програму у майбутньому.

У кінці заходу пані Галина відповіла на ряд питань аудиторії. 

Read more

Відбувся коучинг за темою «Використання об’єктів права інтелектуальної власності при підготовці наукових робіт»

Рейтинг користувача:  / 0

12 листопада у рамках роботи клубу молодих і креативних «Територія Науки» в бібліотеці відбувся коучинг за темою «Використання об’єктів права інтелектуальної власності при підготовці наукових робіт».

Коуч заходу – доктор філософії технічних наук, директор Миколаївського науково-навчального центру освіти дорослих, академік Української Академії Наук, заслужений працівник освіти, член колегії ГО «Миколаївське товариство дослідників» Вільський Г.Б. – ознайомив студентів Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури з основними рубриками та класами Міжнародної патентної класифікації, акцентував увагу присутніх на аспектах порядку та процедурі виконання наукових робіт. Також він відмітив важливість наукової діяльності, що спрямована на одержання і використання нових знань. та навів приклади впровадження патентів у діяльність підприємств України та міста Миколаєва.

Під час заходу експонувалася книжкова виставка «Інтелектуальна власність в Україні: правові засади і практика», де були представлені видання з фонду обласної наукової бібліотеки.

 

Read more

Презентація ресурсів та послуг Інформаційно-ресурсного центру міжнародного партнерства

Рейтинг користувача:  / 0

12 листопада  координатор бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку»  Лариса Сидоренко та бібліотекар Олена Пушкаш провели 2 презентації ресурсів та послуг Інформаційно-ресурсного центру міжнародного партнерства у Миколаївській  спеціалізованій школі №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу та в Миколаївській загальноосвітній школі №7.

Співробітники розповіли учням середніх та старших класів про друковані та електронні ресурси WOA, різні можливості вивчення англійської мови, здобуття середньої та вищої освіти в США, а також волонтерства у центрі та бібліотеки тощо. Також учасники дізналися про  можливості використання 3D-технологій у творчій лабораторії «Mykolaiv FabLab» та послуги Зони вільного читання. 

Маємо надію, що дані презентації сприятимуть залученню підлітків та молоді до бібліотеки та нашого центру.

 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено