Понеділок, 14 грудня 2020
Відбулося засідання суспільствознавчої науково-методичної студії за темою «Роль жінки в історичному поступі українського суспільства»
- Article Details
- Category Новини
14 грудня відбулося засідання суспільствознавчої науково-методичної студії «Історія і пам’ять» за темою «Роль жінки в історичному поступі українського суспільства» (на знак вшанування у 2020 р. видатних жінок України – княгині Ольги і Ярослави Стецько), що було організовано спільно з кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та проходило в онлайн-форматі. У заході взяли участь науковці, працівники різних сфер науки і культури, творча інтелігенція, співробітники учбових закладів, бібліотек.
Кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О. В. Волос та завідувач відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки А. А. Трокай відкрили засідання та розповіли про Велику княгиню Київську Ольгу та українську громадську і політичну діячку Славу Йосипівну Стецько.
Доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, професор, видавець, менеджер культурних проєктів, член Національної спілки письменників України та Національної спілки краєзнавців України М. В. Гримич, член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників А. Ю. Багряна, журналіст, письменниця, сценаристка, ілюстраторка І. В. Роздобудько акцентували увагу на багатоаспектній самореалізації сучасної жінки в суспільстві та видатних українських жінках у літературі. Художниця, майстриня обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» Л. О. Сайковська представила роботи, виконані у стилі Петриківського розпису. Завідувач відділу рідкісних і цінних видань Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки Т. В. Серебрякова презентувала видання ХІХ–ХХ століть, що зберігаються у бібліотеці.
Read moreЯк нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено