Субота, 16 квітня 2022
Міністерство культури та інформаційної політики виступає за розмежування українського культурного простору від імперської росії
- Article Details
- Category Новини
Міністерство культури та інформаційної політики виступає за розмежування українського культурного простору від імперської росії
Протягом століть російський імперський режим намагався нав’язати міф про вторинність української культури та її зв’язок з російською культурою. Насправді, українська культура самобутня та унікальна. Саме тому міністерство виступає за відмежування українського культурного простору від маркерів імперської спадщини.
Декомунізація, яка набула загальнодержавного рівня після Революції Гідності, потребує продовження.
МКІП наголошує, що місцеві органи влади мають законне право приймати рішення про демонтаж пам'ятників, перейменування назв площ чи вулиць, які називаються іменами російських діячів. Водночас цей важливий процес відмови від російського імперського минулого має відбуватися цивілізовано, з дотриманням українського та міжнародного законодавства.
Read moreЯк нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено