Середа, 31 липня 2024
У Києві відбудеться презентація аналітичного англомовного друкованого та цифрового видання журналу «The Ukrainian Review»
- Article Details
- Category Новини
Міністерство культури та інформаційної політики України
1 серпня о 12:00 в прес-центрі ІА «Укрінформ» (зала на 2 поверсі) відбудеться презентація англомовного журналу «The Ukrainian Review».
Аналітичне англомовне друковане та цифрове видання «The Ukrainian review» – проєкт медіа-волонтерів, які залучають до співпраці міжнародних та українських експертів, політиків, бізнесменів задля максимально об’єктивного висвітлення подій в Україні та світі.
Учасники заходу розкажуть про формат роботи, мережу амбасадорів “The Ukrainian Review” та співпрацю з українськими громадами за кордоном.
Серед учасників:
• Ростислав Карандєєв, т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України;
• Володимир Савченко, керівник проекту «The Ukrainian Review»;
• Артем Каспарян, керівник відділу міжнародних проектів «The Ukrainian Review»;
• Ніна Масол, представниця МЗС України;
• Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики.
Акредитація представників медіа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Read more
Відбулася арт-зустріч «Едгар Дега: трансформація таланту» (до 190-річчя від дня народження)
- Article Details
- Category Новини
«Живопис вимагає невеликої таємниці, певної
невизначеності та фантазії. Коли ви вкладаєте
абсолютно ясне значення у свій твір, людям
стає нудно».
Едгар Дега
Саме джерелам натхнення, особливостям розвитку таланту митця та таємницям творчості видатного французького художника Едгара Дега була присвячена арт-зустріч «Едгар Дега: трансформація таланту» (до 190-річчя від дня народження), що відбулася 31 липня у вітальні «В гостях у 9 муз» відділу документів з питань культури і мистецтв Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека.
Едгар Дега – представник напрямку реалізму та один із співзасновників імпресіонізму. За своє життя художник написав понад дві тисячі картин олійними фарбами і пастеллю, створив сотні малюнків, крім того працював зі скульптурою, офортами, літографіями. Найбільш відомими є його картини, присвячені світу балету.
Бібліотекарі відділу документів з питань культури і мистецтв проаналізували творчість французького художника в динаміці її змін і запропонували багатий ілюстративний матеріал, що зберігається у фонді бібліотеки. Особлива увага була приділена маловідомим сторінкам творчої біографії Едгара Дега. Наприклад, мало хто знає, що він був ще і поетом. На заході був процитований сонет, присвячений актрисам балету.
Справжньою прикрасою зустрічі став виступ поета, журналіста В.Ф. Фальова, який продекламував власні вірші, присвячені Сальвадору Далі та Едгару Дега.
Read moreВівторок, 30 липня 2024
Художні світи Володимира Лиса
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
Володимир Савович Лис народився 26 жовтня 1950 р. та провів дитинство на Кусому хуторі, що був за два кілометри від села Згорани Любомльського району на Волині. Ще в школі йому подобалося писати твори на так звану «вільну» тему. У 1977 р. здобув освіту за фахом «журналістика» у Львівському державному університеті імені Івана Франка. Працював у районних газетах Хмельниччини, Херсонщини, Рівненщини.
На літературній ниві дебютував як автор драматургічних творів. Прозаїчні твори почав писати з 1985 р. Автор більш ніж 20 романів різних жанрів, радіоп’єс і п’єс для театру, новел і есеїв.
Переможець Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2000, 2001, 2003). Зокрема, отримав нагороду «Гранд Коронації слова» у 2008 р. за роман «Острів Сильвестра». У 2012 р. роман письменника «Століття Якова» було визнано «найкращим романом десятиріччя», а у 2016 р. отримав відзнаку «Золотий письменник України».
Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників (2004).
Відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися.
Переглянути віртуальну виставку можна ТУТ!
Read more
Як нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено