Діяльність

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА

Календар

<< < лютого 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
101
380
101
8733
691090

Зараз на сайті

На сайті 274 гостей та немає учасниківІнтерактивне професійне спілкування директорів як індикатор оцінювання якості роботи бібліотеки

Рейтинг користувача:  / 0

 

(на прикладі засідання Ради директорів ЦБС Миколаївської області)

 

Вірьовка Т. М., завідуюча відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова

Сидоренко Л. Л., головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова

 

У статті висвітлюється досвід застосування інтерактивних форм і методів роботи з керівниками бібліотек під час проведення засідань Ради директорів централізованих бібліотечних систем  Миколаївської області.

 

У квітні 2012 р. у Миколаївській області було проведено чергове виїзне засідання Ради директорів ЦБС Миколаївської області за темою «Публічні бібліотеки області: управління системою, аналіз ефективності роботи» на базі Врадіївської централізованої бібліотечної системи та ОУНБ ім. О. Гмирьова. Серед багатьох завдань, що зараз відкриваються перед бібліотеками, методичний центр ОУНБ ім. О. Гмирьова цілеспрямовано дотримується стратегії підвищення кваліфікації керівного складу ЦБС.

Професійні ідеї та події, що реалізуються у регіоні, підтверджують взаємозалежність результату діяльності бібліотек області від особистості директора ЦБС. Серед цих подій - участь у програмі «Бібліоміст», підготовка і проведення ІІ Форуму соціального партнерства «Бібліотека – влада – громада: стратегія єдності в інформаційному суспільстві», громадські обговорення «Бібліотеки нашої громади: сучасне і майбутнє».

Миколаївська обласна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова : 130 років співпраці з громадою

Рейтинг користувача:  / 0

 


Богза Надія Федорівна, директор Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова, заслужений працівник культури України

 

 

 

11 листопада 2011 року - знаменний день в історії Миколаївщини. Сьогодні інтелектуальна еліта регіону відзначає 130-ту річницю обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова. У 1881р. саме громадськість міста виступила ініціатором відкриття бібліотеки, що в подальшому пройшла періоди становлення та розвитку у співпраці з місцевою громадою.

 

Миколаївська громадська бібліотека на сторінках друкованих джерел XIX - поч. XX століття

Рейтинг користувача:  / 0

 Жевнер Віра Миколаївна, завідуюча відділом документів і наукових досліджень з питань краєзнавства ОУНБ ім. О. Гмирьова

 


Довгі десятиліття вивчення минулого бібліотеки здійснювалось епізодично ентузіастами-просвітителями. Перші узагальнені матеріали були зібрані у збірнику «Історія бібліотеки (1881-2001)», що був підготовлений до 120-річчя від дня її заснування і виданий у 2001 р.

       Новий підхід до вивчення історії бібліотеки як головного регіонального центру культури за ініціативою заступника директора з наукової роботи Т. С. Астапенко став поворотним. На час початку наукового пошуку були відомі окремі публікації, дата заснування бібліотеки. Але не було ще глибоких досліджень. Проведена пошукова робота в архівах нашої області, м. Києва, Державній історичній бібліотеці України, науковій бібліотеці НАН України ім. В.І. Вернадського (м. Київ). Працівниками бібліотеки зібрані безцінні за значущістю документи з історії бібліотеки. До пошуків та досліджень залучалися працівники Миколаївського обласного краєзнавчого музею та Державного архіву Миколаївської області. Результатом цієї роботи стало видання збірки «Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова: історія, традиції, динаміка змін (1881-2006 рр.)» до 125-річчя від дня заснування бібліотеки.

Історія бібліотеки в іменах і зібраннях книг

Рейтинг користувача:  / 0

 Серебрякова Тетяна Василівна, завідуюча відділом науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова

 

 

 Фонд Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова протягом її існування формувався з різних джерел. Окрім замовлень за видавничими каталогами та каталогами книжкових магазинів Москви, Петербурга й Одеси, книги і часописи надходили до Миколаївської громадської бібліотеки від урядових, наукових, громадських організацій та навчальних закладів. Поповнювався фонд і за рахунок особистих зібрань книг, що дарували бібліотеці наші земляки-меценати.

Кожне приватне зібрання – це своєрідний літопис епохи, а ім’я власника може бути як яскравою сторінкою в науці, культурі, літературі, так і зовсім невідомим. Особисті книжкові зібрання характеризують захоплення власника, розкривають його життєвий і творчий шлях, особисті риси, темперамент, тобто все те, що створює індивідуальність.

 

Модель сільської бібліотеки

Рейтинг користувача:  / 1

 

Надія Богза, директор Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова, заслужений працівник культури України

 Представлено цікавий досвід щодо аналізу стану розвитку сільських бібліотек та визначення шляхів виходу сільських бібліотек із кризи шляхом розробки і впровадження в життя моделі сучасної сільської бібліотеки.

 

Надзвичайно серйозною проблемою в суспільстві є те, що місто і село розвиваються по-різному. Якщо в містах відчутні зміни соціального, економічного характеру, то в селі вони відбуваються набагато повільніше. У мешканців міста та села сьогодні немає рівних можливостей у доступі до інформаційних джерел, комп’ютерних технологій, освітянських, професійних програм, правових ресурсів. Особливо це впливає на ті верстви населення, які потребують окремої уваги громади – дітей, молодь, соціально незахищені категорії, людей з обмеженими фізичними можливостями тощо.

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено