День студентів у бібліотеці
- Деталі
- Хіти: 3751
25 вересня у бібліотеці до Міжнародного дня студентів проходила акція безоплатної видачі читацьких квитків. У рамках цієї акції до відділу документів і наукових досліджень з питань краєзнавства завітали студенти IVкурсу Навчально-наукового інституту історії та права Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського на чолі з доцентом кафедри історії України, кандидатом історичних наук Є. Г. Горбуровим.
Для майбутніх викладачів історії було проведено День фахівця за темою «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині: історичний та джерелознавчий аспект».
Зустріч розпочалася зі знайомства з основними ресурсами відділу, зведеним краєзнавчим каталогом, фондами.Завідуюча відділом В. М. Жевнер познайомила з новинками літератури, науковими дослідженнями істориків-краєзнавців краю з даної тематики. Присутні мали можливість погортати сторінки рідкісних періодичних видань, що виходили у Миколаєві на початку Великої Вітчизняної війни та у післявоєнний період і які є сьогодні бібліографічною рідкістю.
У цей день студенти також відвідали відділ науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями. Завідуюча відділом Т. В. Серебрякова розповіла про унікальні фонди відділу, прижиттєві видання відомих особистостей. Особливо зацікавили істориків книги з екслібрисами, штампами та автографами, мініатюрні видання, книги-велетні.
Із щирим зацікавленням, а часом навіть з подивом та захопленням сприймали студенти все те, про що їм розповідали. А розповісти є про що. Чи хіба є в інших бібліотеках такі скарби, як в ОУНБ ім. О. Гмирьова?
На завершення зустрічі усіх чекав приємний сюрприз: головна книгозбірня підготувала їм подарунок на День студента – безкоштовний запис до бібліотеки. А теплі й щирі слова подяки від наших гостей були кращим підтвердженням немарно проведеного часу.
|
|
|
|
|
|
Як нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено