Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Віртуальна довідка

Події

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Календар

<< < жовтня 2015 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
659
829
2357
19905
1079032

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасниківВідбулося засідання наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

 

Проблеми високого рівня енергоспоживання та необхідність підвищення ефективності в енергетичній сфері набувають все більшої актуальності. Саме тому 22 жовтня 2015 р. Миколаївська обласна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова запросила науковців вищих навчальних закладів, представників науково-дослідних організацій, провідних спеціалістів у галузі енергетики на засідання наукової студії за темою «Енергозбереження та енергоефективність як орієнтири сучасного розвитку». Діяльність наукової студії направлена на розкриття наукового потенціалу Миколаївщини, підтримку молодих дослідників та вчених.

Учасників заходу привітали начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації М. Ф. Димитров та заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації О. О. Удовиченко, які наголосили на актуальності теми та зазначили, що засідання наукової студії є важливою ланкою у співпраці установ освіти, науки та культури. Директор обласної універсальної  наукової бібліотеки В.В. Агаркова повідомила про те, що дана зустріч відбувається у рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України та звернула увагу учасників на те, що подібні зустрічі відбуватимуться постійно за різними темами.

Свої напрацювання та інноваційні розробки від теоретичних засад до практичного їхнього застосування представили як професори, кандидати технічних наук, доценти кафедр провідних миколаївських вузів, так і майбутні науковці. Зокрема, про перспективні енергозаощаджуючі технології в АПК Миколаївської області доповів д. с.-г. н., професор кафедри екології та природокористування ЧДУ ім. Петра Могили Грабак Н.Х.; про можливості енергозаощадження в системах теплохолодозабезпечення Миколаївської області за рахунок альтернативних джерел енергії виступила к. т. н., доцент кафедри екології та природокористування ЧДУ ім. Петра Могили Воскобойнікова Н.О. Питанням енергозбереження та енергоаудиту в промисловості, на транспорті та в бюджетній сфері Миколаївської області були присвячені виступи к. т. н., директора енергосервісної компанії «Амос-ЮГ» Захарченка В. В. та д. філос. т. н., академіка Української академії наук Вільського Г. Б.

Д. т. н., професор, декан факультету морської інфраструктури Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Харитонов Ю. М. продемонстрував шляхи вирішення проблем у системі енергетичного менеджменту на підприємствах бюджетної сфери. Ефективні комунікаційні зв’язки та інформаційні потреби учасників регіональних проектів енергозбереження  представив пошукач наукового ступеня к. т. н., директор контактного центру Миколаївської облдержадміністрації Фоменко Г. В. Голова Миколаївського міського відділення ВГО «Спілка оцінювачів землі», член експертно-громадської ради виконкому Миколаївської міської ради, інженер Абрамов О.М. торкнувся теми відродження річкового та прибережного екологічно чистого судноплавства і суднобудування на базі створення вітроенергетичної судноплавної транспортної системи та вітроелектричних судів.

Можливості альтернативних джерел енергії представили асистент кафедри тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу Миколаївського національного аграрного університету Завірюха М. В., та вихованець Миколаївської міської станції юних техніків, учень 11 кл. ЗОШ № 24 Дудко О., (керівники: Римарчук Ю. А., керівник секції технічних наук Миколаївської міської станції юних техніків та Лозинська Т. М., учитель фізики ЗОШ № 24). З досягненнями Миколаївського міського товариства винахідників у галузі енергозбереження ознайомив присутніх член товариства Шаповалов Б. П. Академік Академії енергетики України, к. т. н. І. Р. Різун зазначив про необхідність виховання навичок енергозбереження зі шкільних років та передав до фондів обласної бібліотеки навчальний посібник «Енергетичний аудит електротехнічних систем та обладнання».

До уваги учасників заходу була представлена виставка «Енергоефективність та енергозберігаючі технології», де експонувалися книги та періодичні видання з фонду бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено