Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

Події

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Календар

<< < жовтня 2015 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
661
809
2189
21327
896095

Зараз на сайті

На сайті 297 гостей та немає учасниківВідбулося засідання наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

 

Проблеми високого рівня енергоспоживання та необхідність підвищення ефективності в енергетичній сфері набувають все більшої актуальності. Саме тому 22 жовтня 2015 р. Миколаївська обласна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова запросила науковців вищих навчальних закладів, представників науково-дослідних організацій, провідних спеціалістів у галузі енергетики на засідання наукової студії за темою «Енергозбереження та енергоефективність як орієнтири сучасного розвитку». Діяльність наукової студії направлена на розкриття наукового потенціалу Миколаївщини, підтримку молодих дослідників та вчених.

Учасників заходу привітали начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації М. Ф. Димитров та заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації О. О. Удовиченко, які наголосили на актуальності теми та зазначили, що засідання наукової студії є важливою ланкою у співпраці установ освіти, науки та культури. Директор обласної універсальної  наукової бібліотеки В.В. Агаркова повідомила про те, що дана зустріч відбувається у рамках відзначення 25-ї річниці незалежності України та звернула увагу учасників на те, що подібні зустрічі відбуватимуться постійно за різними темами.

Свої напрацювання та інноваційні розробки від теоретичних засад до практичного їхнього застосування представили як професори, кандидати технічних наук, доценти кафедр провідних миколаївських вузів, так і майбутні науковці. Зокрема, про перспективні енергозаощаджуючі технології в АПК Миколаївської області доповів д. с.-г. н., професор кафедри екології та природокористування ЧДУ ім. Петра Могили Грабак Н.Х.; про можливості енергозаощадження в системах теплохолодозабезпечення Миколаївської області за рахунок альтернативних джерел енергії виступила к. т. н., доцент кафедри екології та природокористування ЧДУ ім. Петра Могили Воскобойнікова Н.О. Питанням енергозбереження та енергоаудиту в промисловості, на транспорті та в бюджетній сфері Миколаївської області були присвячені виступи к. т. н., директора енергосервісної компанії «Амос-ЮГ» Захарченка В. В. та д. філос. т. н., академіка Української академії наук Вільського Г. Б.

Д. т. н., професор, декан факультету морської інфраструктури Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Харитонов Ю. М. продемонстрував шляхи вирішення проблем у системі енергетичного менеджменту на підприємствах бюджетної сфери. Ефективні комунікаційні зв’язки та інформаційні потреби учасників регіональних проектів енергозбереження  представив пошукач наукового ступеня к. т. н., директор контактного центру Миколаївської облдержадміністрації Фоменко Г. В. Голова Миколаївського міського відділення ВГО «Спілка оцінювачів землі», член експертно-громадської ради виконкому Миколаївської міської ради, інженер Абрамов О.М. торкнувся теми відродження річкового та прибережного екологічно чистого судноплавства і суднобудування на базі створення вітроенергетичної судноплавної транспортної системи та вітроелектричних судів.

Можливості альтернативних джерел енергії представили асистент кафедри тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу Миколаївського національного аграрного університету Завірюха М. В., та вихованець Миколаївської міської станції юних техніків, учень 11 кл. ЗОШ № 24 Дудко О., (керівники: Римарчук Ю. А., керівник секції технічних наук Миколаївської міської станції юних техніків та Лозинська Т. М., учитель фізики ЗОШ № 24). З досягненнями Миколаївського міського товариства винахідників у галузі енергозбереження ознайомив присутніх член товариства Шаповалов Б. П. Академік Академії енергетики України, к. т. н. І. Р. Різун зазначив про необхідність виховання навичок енергозбереження зі шкільних років та передав до фондів обласної бібліотеки навчальний посібник «Енергетичний аудит електротехнічних систем та обладнання».

До уваги учасників заходу була представлена виставка «Енергоефективність та енергозберігаючі технології», де експонувалися книги та періодичні видання з фонду бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено