Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Календар

<< < березня 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
173
486
173
6938
1151776

Зараз на сайті

На сайті 308 гостей та немає учасників«Сонце української музики»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

29 березня у відділі документів з питань культури і мистецтв відбувся літературно-музичний вечір «Сонце української музики», присвячений 170-річчю від дня народження видатного українського композитора М.В. Лисенка.

 Епіграфом до вечора можна вважати слова видатного режисера К.Станіславського: «Я гаряче люблю українську музику. Якщо Чайковського ми називаємо чарівником російської музики, то Лисенка — цього чудового і захоплюючого красою своєї музики композитора — ми сміливо можемо назвати сонцем української музики».

 

Незважаючи на те, що пройшов досить значний час, як жив и творив композитор, інтерес до його творчості не згасає. Навпаки, незвичайна, шляхетна й талановита особистість М.В.Лисенка викликає все більший інтерес як у дослідників, так й у широкої громадськості. Саме тому особливий інтерес учасників заходу викликала змістовна доповідь про життя й творчість композитора викладача Національного університету ім. В.О.Сухомлинського, доцента, кандидата мистецтвознавства О.М. Петренко, що супроводжувалася електронною презентацією.

 Завдяки огляду книжкової виставки «Сучасні наукові дослідження творчості М.В. Лисенка» присутні мали змогу ознайомитися з цікавими документами з фонду бібліотеки. Особливий інтерес викликала робота Р.А.Сулім «М.В.Лисенко і музика Шопена», стаття В. Дубровського про маловідомі факти з історії створення опери «Тарас Бульба» і дисертація миколаївської дослідниці, кандидата мистецтвознавства, викладача Національного університету ім. В.О.Сухомлинського І.С. П’ятницької «Проблема «фольклор-композитор» в творчій діяльності М.В.Лисенка».

 Музичні твори композитора пролунали у виконанні студентки вищого музичного училища К. Ярмульської. Уривки з опер М.В.Лисенка у виконанні відомих артистів, його чудові романси та інструментальні твори учасники зустрічі мали змогу прослухати та побачити завдяки відео та аудіо матеріалам , що знаходяться у фонді відділу документів з питань культури і мистецтв.

 Цей змістовний та цікавий захід відбувся завдяки зусиллям Миколаївського обласного осередку Національної спілки композиторів України, Національного університету ім. В.О. Сухомлинського, вищого музичного училища та ОУНБ ім. О.Гмирьова.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено