«Преса на всі інтереси»
- Деталі
- Хіти: 5561
У час інформатизації та розвитку інноваційних технологій періодичні видання залишаються досить популярними для масового читача. Їхнім головним завданням є формування громадської думки, відображення сьогоднішньої дійсності, огляд новітніх досліджень, відкриттів, своєчасне відображення подій і фактів, що відбуваються у суспільстві.
З метою популяризації розмаїття періодичних видань гуманітарного характеру 28 лютого та 1 березня у відділі документів з гуманітарних наук відбувся День періодики «Преса на всі інтереси». Його учасники - студенти факультету міжнародних відносин ЧДУ ім. П. Могили та майбутні культурологи МФ КНУКіМ України - познайомились з українськими та російськими виданнями суспільно-політичного напрямку, що з'явилися у друку нещодавно, і з тими, що стали свідками історичних подій кінця ХІХ ст. і досі не втратили своєї сутності та актуальності.
До уваги присутніх були представлені наукові та науково-популярні видання, що розкривають життя сучасного суспільства, історію та історичну науку, військову справу, змістовні журнали про знаменитих історичних особистостей та відомих сучасників, найпопулярніші журнали для чоловічої аудиторії.
Для допитливих і тих, кого цікавить все загадкове і містичне, були продемонстровані журнали з інформацією щодо захоплюючих відкриттів, неординарними історіями, подіями, що хвилюють уяву, допомагають зазирнути в усе таємниче та незвідане.
Для прекрасної половини людства були підібрані яскраво ілюстровані журнали з багатим змістом новин зі світу моди, рекламою найкращої брендової косметики, таємницями і відвертими розповідями зірок, незвичайними історіями кохання, рецептами вишуканих страв і масою іншої важливої інформації.
Студенти були здивовані, дізнавшись про кількість різноманітних періодичних видань, що «йдуть» в ногу з часом і на своїх сторінках відображають все нове зі світу музики, моди, кіно, всього того, чим живе сьогодні сучасна молодь.
Для учасників заходу була організована чудова виставка періодичних видань відділу документів з гуманітарних наук та підготовлені електронні презентації деяких журналів і газет для більш детальнішого ознайомлення з ними.
|
|
|
|
|
|
Як нас знайти!
Vyzer O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено