Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Календар

<< < травня 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
45
845
45
22522
1123600

Зараз на сайті

На сайті 313 гостей та немає учасниківУ бібліотеці відбулося засідання наукової студії «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки Миколаєва в контексті євроінтеграції»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

16 травня у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося чергове засідання постійно діючої наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» за темою «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки Миколаєва в контексті євроінтеграції», приурочене до Дня науки та Дня Європи в Україні. Метою засідання було обговорення процесів, що відбуваються у системі вищої освіти Миколаївщини, кроків у напрямку інтеграції в європейський освітній простір, обмін напрацюваннями, методиками  та технологіями між вищими навчальними закладами Миколаєва. Участь у заході взяли викладачі, аспіранти, магістри та студенти – представники 7 вищих навчальних закладів міста.

Із вступним словом до присутніх звернулася модератор заходу, заступник директора з наукової роботи бібліотеки Н. В. Моісеєва, яка наголосила на актуальності засідання та акцентувала увагу на тому, що інтеграція в європейський освітній простір передбачає впровадження європейських норм і стандартів в освіті та науці. Вона підкреслила, що сьогодні запроваджуються нова філософія освітньої діяльності, нові принципи організації навчального процесу, новий тип відносин між викладачем та студентом, нові технології опанування знань, прозорість навчального процесу, академічна мобільність тощо.

«Сучасний заклад вищої освіти Миколаївщини: архітектоніка, освітня та наукова діяльність» – таку тему висвітлила у своєму виступі доктор психологічних наук, професор, дійсний член міжнародної та європейської академії природознавства, проректор з наукової та міжнародної діяльності приватного закладу вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» Н.О. Євдокімова. Зокрема, вона розповіла про складові діяльності сучасного закладу вищої освіти, впровадження системи дуальної освіти та створення експериментальних майданчиків в освітніх закладах.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О.В. Волос зупинилася на історичних віхах становлення післядипломної педагогічної освіти на Миколаївщині, акцентувала увагу на тому, що післядипломна педагогічна освіта є дуже важливою ланкою в системі освіти України.

Про методологію Tuning як основу модернізації компетентнісного підходу до підготовки бакалаврів у контексті євроінтеграції розповіла кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики і математичного моделювання Миколаївського національного аграрного університету             Н.С. Ручинська. Вона надала методичні рекомендації щодо впровадження освітніх програм у контексті нових стандартів вищої освіти.

Кандидат політичних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського В.М. Ярошенко у своєму виступі розкрила тему академічної мобільності як одного із компонентів євроінтеграційного освітньо-наукового процесу.

Про сучасний стан та перспективи дистанційного навчання у закладах вищої освіти розповіла кандидат економічних наук, доцент, декан факультету права та соціально-освітніх технологій Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини університету «Україна» І.С. Крамаренко. Вона продемонструвала можливості інформаційної платформи «MOODL» для дистанційного навчання.

Кандидат філософських наук, старший викладач кафедри філософії та культурології Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова висвітлила деякі аспекти здобуття вищої освіти в Україні, зокрема ознайомила з поняттям «прекарні працівники» та основними форматами самоосвіти.

Про зміни в освіті дітей з особливими освітніми потребами у зв’язку із запровадженням інклюзивної освіти розповіла доктор філософії в галузі освіти, доцент кафедри педагогіки та інклюзивної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського К.А. Шапочка.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили А.О. Хмель ознайомила присутніх з власним досвідом навчання в Університеті Кадісу (Іспанія) за програмою «Еразмус+». Вона акцентувала увагу на програмах навчання, ресурсному забезпеченні, умовах стажування студентів в аспірантурі.

Досвід реалізації культурно-освітнього проекту «Пізнай Європу» та можливості участі у ньому закладів вищої освіти представила у своєму виступі кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» О. В. Гаврилова.

У рамках наукової студії учасники ознайомилися з книжковою виставкою «Освіта України – європейський вектор розвитку» з фонду бібліотеки, на якій були представлені книги та статті з періодичних видань, що висвітлювали усі аспекти сучасного освітнього простору.

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

http://uknr.mk.gov.ua/

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено