Радіодиктант національної єдності-2022
- Деталі
- Хіти: 388
9 листопада, у День української писемності та мови, в Україні проведуть традиційний Радіодиктант національної єдності 2022.
Як повідомили на порталі Уряду, авторка цьогорічного тексту - українська письменниця і режисерка, член Українського ПЕНу Ірина Цілик. Читатиме текст народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Радіодиктант національної єдності-2022: як взяти участь:
Приєднатися до написання всеукраїнського диктанту можуть усі охочі. Для цього птрібно 9 листопада об 11:00 за київським часом увімкнути:
-Українське Радіо або Радіо Культура;
-телеканал Суспільне Культура;
-діджитал-платформи Суспільного: фейсбук-сторінку Суспільного та ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини;
-додаток suspilne.radio;
-додаток "Дія".
Як перевірити Радіодиктант національної єдності 2022
10 листопада буде оприлюднено текст диктанту. Якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:
Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
Сфотографувати або відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.
День української писемності та мови
День української писемності та мови - свято розвитку Державної мови, яке кожного року відзначається в Україні 9 листопада.
Свято було започатковане 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав відповідний Указ.
Дата обрана не просто так - 9 листопада українці також відзначають День вшанування Нестора Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Як нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено