Ресурси

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Календар

<< < вересня 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
101
626
3439
11946
1139271

Зараз на сайті

На сайті 322 гостей та немає учасників«Обмінний фонд бібліотеки – як альтернативне джерело поповнення бібліотечних фондів»

 

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

ім. О. Гмирьова

Сектор обмінного фонду

Андрейченко

Людмила Володимирівна

Завідуюча сектором ОФ

Тел.:(0512)37-35-74

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса:

м. Миколаїв,вул. Московська, 9

 

МОУНБ ім. О. Гмирьова має у своїй структурі сектор обмінного фонду через який здійснюється передача літератури до всіх бібліотек області.

Обмінний фонд МОУНБ ім.О. Гмирьова почав формуватися з1995 року.

Основними напрямами діяльності обмінного фонду є:

– сприяння раціональному використанню бібліотечних ресурсів  держави;

– сприяння формуванню доукомплектування та поліпшення якісного складу діючих фондів бібліотек країни.

Обмінний фонд Миколаївської Обласної Універсальної Наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова (МОУНБ) є універсальним за своїм складом, містить книги, брошури, періодичні та продовжувані видання, що не втратили свою наукову, художню та культурну цінність. Обміний фонд бібліотеки постійно знаходиться в русі, використовується для обміну і розповсюдження документів серед бібліотек області. Він відокремлений від основного фонду бібліотеки і  не знаходиться на балансі та не використовується для обслуговування читачів.

Обмінний фонд МОУНБ формується за рахунок дублетних документів, вилучених з основного фонду; видань самої бібліотеки, призначених для обміну; документів непрофільних та дублетних, отриманих з інших бібліотек; дарунків від приватних осіб, установ, організацій, якщо вони вже є у складі основного фонду.

Обмінний фонд МОУНБ знаходиться при відділі комплектування фонду. Відповідальність за організацію роботи в обмінному фонді покладена на завідувача відділу комплектування фонду та завідуючого сектором, що закріплено посадовими інструкціями.

З метою формування, доукомплектування та поліпшення якісного складу фонду та виконуючи наказ Міністерства культури і мистецтв України за №152 від 23.03.2005 р. «Про затвердження Інструкції про організацію та порядок обміну, перерозподілу і розповсюдження документів серед бібліотек України через систему обмінних фондів» пропонуємо Вам співпрацю по книгообміну документами з обмінного фонду нашої бібліотеки.

Нижче пропонуємо для бібліотек області переглянути видання, що знаходяться в Обмінному Фонді МОУНБ ім. О. Гмирьова та відібрати необхідні для Ваших бібліотек.

Для цього бібліотекам потрібно пройти реєстрацію на розділі «Обмінний фонд» офіційного сайту МОУНБ ім. О.Гмирьова та активувати свій логін та пароль, що дозволить відбирати необхідні видання до свого «Кошику».

Відібрані бібліотеками видання потім будуть передаватися представникам бібліотеки-одержувача на підставі офіційного доручення на їхнє отримання.

Видання забираються само вивозом!

Результат 1. 30 з 105
Результат 1. 30 з 105

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено