Ресурси

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Календар

<< < жовтня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
139
676
1907
16196
920044

Зараз на сайті

На сайті 502 гостей та немає учасників«Обмінний фонд бібліотеки – як альтернативне джерело поповнення бібліотечних фондів»

 

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

ім. О. Гмирьова

Сектор обмінного фонду

Андрейченко

Людмила Володимирівна

Завідуюча сектором ОФ

Тел.:(0512)37-35-74

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса:

м. Миколаїв,вул. Московська, 9

 

МОУНБ ім. О. Гмирьова має у своїй структурі сектор обмінного фонду через який здійснюється передача літератури до всіх бібліотек області.

Обмінний фонд МОУНБ ім.О. Гмирьова почав формуватися з1995 року.

Основними напрямами діяльності обмінного фонду є:

– сприяння раціональному використанню бібліотечних ресурсів  держави;

– сприяння формуванню доукомплектування та поліпшення якісного складу діючих фондів бібліотек країни.

Обмінний фонд Миколаївської Обласної Універсальної Наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова (МОУНБ) є універсальним за своїм складом, містить книги, брошури, періодичні та продовжувані видання, що не втратили свою наукову, художню та культурну цінність. Обміний фонд бібліотеки постійно знаходиться в русі, використовується для обміну і розповсюдження документів серед бібліотек області. Він відокремлений від основного фонду бібліотеки і  не знаходиться на балансі та не використовується для обслуговування читачів.

Обмінний фонд МОУНБ формується за рахунок дублетних документів, вилучених з основного фонду; видань самої бібліотеки, призначених для обміну; документів непрофільних та дублетних, отриманих з інших бібліотек; дарунків від приватних осіб, установ, організацій, якщо вони вже є у складі основного фонду.

Обмінний фонд МОУНБ знаходиться при відділі комплектування фонду. Відповідальність за організацію роботи в обмінному фонді покладена на завідувача відділу комплектування фонду та завідуючого сектором, що закріплено посадовими інструкціями.

З метою формування, доукомплектування та поліпшення якісного складу фонду та виконуючи наказ Міністерства культури і мистецтв України за №152 від 23.03.2005 р. «Про затвердження Інструкції про організацію та порядок обміну, перерозподілу і розповсюдження документів серед бібліотек України через систему обмінних фондів» пропонуємо Вам співпрацю по книгообміну документами з обмінного фонду нашої бібліотеки.

Нижче пропонуємо для бібліотек області переглянути видання, що знаходяться в Обмінному Фонді МОУНБ ім. О. Гмирьова та відібрати необхідні для Ваших бібліотек.

Для цього бібліотекам потрібно пройти реєстрацію на розділі «Обмінний фонд» офіційного сайту МОУНБ ім. О.Гмирьова та активувати свій логін та пароль, що дозволить відбирати необхідні видання до свого «Кошику».

Відібрані бібліотеками видання потім будуть передаватися представникам бібліотеки-одержувача на підставі офіційного доручення на їхнє отримання.

Видання забираються само вивозом!

Результат 1. 30 з 105
Результат 1. 30 з 105

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено