Інтерактивна гра «Впізнай країну за пам'яткою мистецтва»
- Деталі
- Хіти: 586
13 травня у рамках Європейського тижня та відзначення Дня Європи в Україні Центр європейської інформації бібліотеки провів для відвідувачів інтерактивну гру «Впізнай країну за пам’яткою мистецтва».
На початку зустрічі учасники взяли участь у бліц-опитуванні «Європейські країни», під час якого назвали країни Європи та згадали деякі цікаві факти про них. Також відвідувачі стали учасниками інтерактивної гри «Впізнай країну за пам’яткою мистецтва», під час якої відгадували європейську країну за пам’яткою мистецтва та визначним місцем. Вони згадали такі унікальні пам’ятки країн Європи, як Дрезденська картинна галерея в Німеччині, Кафедральний собор св. Стефана в Австрії, музей Галілея в Італії та багато ін. Величні споруди європейських країн надихають і радують людей з усього світу.
Обласний круглий стіл «Європейський вибір України та Миколаївщина»
- Деталі
- Хіти: 680
16 грудня бібліотекар відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства А. Л. Шкроботько-Чорна взяла участь в обласному круглому столі «Європейський вибір України та Миколаївщина» (до 25-річчя вступу України до Ради Європи, 75-річчя з дня прийняття Статуту ООН та створення Організації Об’єднаних Націй), що був організований Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та проходив в онлайн-форматі. Участь у заході взяли представники закладів освіти України та республіки Литва.
У рамках теоретичної частини пленарного засідання «Європейська інтеграція: історичний досвід та політичні перспективи» А. Л. Шкроботько-Чорна презентувала віртуальну книжкову виставку «Діловий імідж України: партнерство та інтеграція», що містить відомості про матеріали щодо теоретичних, методологічних, практичних питань інтеграції та партнерства, історії та сучасного стану європейської та євроатлантичної інтеграції України. Виставка складається з 2-х розділів: «Україна на перехресті коеволюції», «Регіональний аспект європейської та євроатлантичної інтеграції» та має зручну навігацію. Змістовним доповненням є повнотекстові публікації в збірниках та періодичних виданнях.
Переходьте за посиланням https://www.calameo.com/read/0031148995edfe40c0cb2 та знайомтеся з виданнями!
Відеопрезентація «Молодіжні та волонтерські програми ЄС та України»
- Деталі
- Хіти: 740
16 вересня працівник Інформаційно-ресурсного центру міжнародного партнерства Олена Пушкаш провела відеопрезентацію молодіжних та волонтерських програм ЄС та України у рамках Днів європейської спадщини для науковців, викладачів, випускників ЗВО та студентів старших курсів.
Під час прямого ефіру в соціальній мережі «Фейсбук» Олена розповіла про низку міжнародних освітніх програм та навчання за кордоном. Були розглянуті можливості, що надають ці програми; умови участі у різноманітних конкурсах; особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів. Окрему увагу було приділено проєктам «Портар ГУРТ», «House of Europe («Дім Європи»)», «Erasmus», зокрема були розглянуті їхні особливості, що включають студентські обміни та практику для студентів, викладання, підвищення кваліфікації та стажування для працівників закладів вищої освіти. Ці програми фінансуються Європейським Союзом і створені з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС, а також фокусуються на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.
У кінці зустрічі спікер побажала глядачам бути активними та використовувати якомога більше можливостей для реалізації своїх власних ідей та проєктів.
Вебінар «Міжнародний день інтелектуальної власності»
- Деталі
- Хіти: 829
28 квітня Інформаційно-ресурсним центром міжнародного партнерства був проведений вебінар у соціальній мережі «Фейсбук» за темою «Міжнародний день інтелектуальної власності».
Щороку 26 квітня відзначається це професійне свято вчених і письменників, музикантів і режисерів, художників і дизайнерів – усіх тих, хто щось створює за допомогою своїх знань та творчих здібностей. Його мета – нагадати світу значення інновацій у повсякденному житті людини та розвитку суспільства.
Завідувачка Центру Лариса Сидоренко заначила, що у зв`язку із стрімким розвитком інформаційних технологій наше життя кардинально змінюється – зростають масиви інформації, більшість яких знаходиться в необмеженому доступі. Це і породжує безліч проблем, пов'язаних з інтелектуальною власністю.
Слухачі дізналися про діяльність Всесвітньої організації інтелектуальної власності та Державної служби інтелектуальної власності України та законодавчі акти, що регулюють питання інтелектуальної власності в Україні.
Окрім того, спікер розповіла про діяльність на базі Миколаївської ОУНБ клубу молодих та креативних «Територія Науки». Його мета - створення ефективної платформи для об’єднання юних техніків, молодих науковців і винахідників, сприяння їхньому становленню та обміну досвідом. У рамках його діяльності проводяться круглі столи, дискусії, семінари, практикуми, тренінги, коучинги та ін., під час яких обговорюються і питання інтелектуальної власності, зокрема щодо оформлення документів на винахід, корисну модель та промисловий зразок та ін.
«Європейські програми обміну»
- Деталі
- Хіти: 959
30 березня за ініціативи центру міжнародного партнерства бібліотеки було проведено вебінар за темою «Європейські програми обміну».
Під час прямого ефіру в соціальній мережі Фейсбук Лариса Сидоренко розповіла про деякі складові програми Еразмуз+, зокрема про особливості програми міжнародної мобільності, яка включає студентські обміни тп практику для студентів, викладання, підвищення кваліфікації та стажування для працівників закладів вищої освіти, курс навчання на спільних магістерських програмках Erazmus Mundus.
Окрему увагу було приділено проєктам Жана Моне у напрямках викладання й дослідження, обміну знаннями та підтримки діяльності асоційацій.
Спікер розповіла про процес подачі на кожну з програм та особливості підготовки пакету документів.
Також Лариса Сидоренко зосередилася на такій програмі Європейського Союзу як Європейський корпус солідарності, яка створює можливостві для молодіжного волонтерства у Європі, яке приносить користь громаді у Європі.
У кінці зустрічі, спікер побажала молодим людям бути актиними та використовувати якогомога більше можливостей для реалізації своїх власних ідей та проєктів.
Більше статей...
- Фестиваль «Нове Британське кіно»
- У рамках підтримки Фестивалю «Тиждень швейцарського кіно» у Центрі європейської інформації відбувся перегляд драми 2018 р. «Щасливий Лазар» режисера Аліче Рорвахера
- «Тиждень швейцарського кіно»
- Вуличний інтерактивний євромайданчик «Що я знаю про Європейський Союз» з нагоди відзначення Дня Європи в Україні
Як нас знайти!
Vyzer O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено