Діяльність

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"

Календар

<< < листопада 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
153
538
1741
7112
1168629

Зараз на сайті

На сайті 365 гостей та немає учасниківІніціатива «Партнерство Відкритий Уряд»

Рейтинг користувача:  / 0

 

20 вересня 2011 р. в рамках сесії Генеральної Асамблеї ООН 8 країн-засновниць (Бразилія, Сполучені Штати Америки, Індонезія, Мексика, Норвегія, Філіппіни, Південно-Африканська Республіка, Великобританія) започаткували міжнародну ініціативу «Партнерство Відкритий Уряд»  (далі – ПВУ). ПВУ спрямоване на підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності державних органів, підтримку залучення інститутів громадянського суспільства до формування державної політики, впровадження високих стандартів професійної чесності в державному управлінні. Станом на 01 січня 2013 р. 57 країн є членами Партнерства.

Україна приєдналася до ПВУ-ініціативи відразу після її проголошення. До квітня 2012 року тривала розробка національного плану з впровадження ініціативи.

План дій України  охоплює чотири важливі пріоритети:

1) залучення громадянського суспільства до державної політики;

2) забезпечення доступу до публічної інформації,

3) запобігання та протидія корупції;

4) сприяння ефективному управлінню через вдосконалення адміністративних послуг та впровадження електронного врядування.

План дій України був схвалений Керівним комітетом глобальної ініціативи. Із травня 2012 року розпочалося фактичне впровадження ініціативи. Для цього Кабінет Міністрів затвердив план заходів з впровадження ПВУ-Ініціативи. Планом передбачено супроводження у парламенті та розроблення проектів законів, спрямованих на покращення взаємодії органів влади з громадськістю, створення сприятливих умов діяльності інститутів громадянського суспільства, розвиток місцевого самоврядування. Також передбачено комплекс заходів із забезпечення доступу до публічної інформації,  забезпечення імплементації в Україні Ініціативи щодо прозорості видобувних галузей (ЕІТІ). Значна частина заходів плану присвячена питанню протидії корупції. Велику увагу приділено питанням впровадження технологій електронного урядування та розвитку електронної демократії. Так, заплановано впровадження системи електронної взаємодії органів влади, створення та забезпечення функціонування автоматизованої системи “Єдине вікно подання електронної звітності”, впровадження проекту “Електронний регіон”, зокрема пілотних проектів “Електронна Дніпропетровщина” та “Електронна столиця”.

Координацію дій органів виконавчої влади з реалізації Ініціативи Урядом покладено на Координаційну раду з питань реалізації в Україні ПВУ-ініціативи, яку очолює віце-прем’єр-міністр. До складу ради увійшли представники органів виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства, голови громадських рад при центральних та місцевих органах влади, експерти та науковці. Основними завданнями Координаційної ради є: сприяння забезпеченню координації заходів з реалізації Ініціативи в Україні, проведення аналізу стану реалізації Ініціативи, сприяння забезпеченню відкритості та прозорості процесу реалізації Ініціативи, залучення до нього інститутів громадянського суспільства, співпраця з Керівним комітетом Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, іншими міжнародними організаціями.

 

 

 З метою забезпечення альтернативної оцінки результатів діяльності Уряду в напрямку впровадження ПВУ-ініціативи коаліцією з 10 моніторингових громадських організацій України було проведено комплексний моніторинг Плану заходів України з впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд”. Оцінювалась діяльність центральних та місцевих  органів влади, задіяних у реалізації Плану заходів в період травень 2012-травень 2013 року.

Джерелами інформації для громадських моніторів стали офіційні відповіді органів влади, публічно доступна інформація, а також дані власних спостережень експертів.

Наведені висновки є попередніми та будуть уточнені не пізніше 1 липня 2013 року. Моніторинговий звіт є публічним та загальнодоступним для ознайомлення на сайті: http://ti-ukraine.org/what-we-do/research/2756.html

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено