Діяльність

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"
Як діяти при терористичних загрозах

Календар

<< < січня 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
167
489
2966
9926
1205059

Зараз на сайті

На сайті 362 гостей та немає учасниківЗапрошуємо у подорож по лабіринтах права!

Рейтинг користувача:  / 0

 

Тих, хто бажає поповнити свої знання у галузі права, розібратися у великому потоці правової інформації,  відділ документів з гуманітарних наук запрошує відвідати  виставку  літератури «Лабіринти права: нові видання», що експонується  з 24 червня.

 На вас чекають  найкорисніші видання, що  надійшли до бібліотеки за останній час. Це, насамперед, - широка палітра монографій, науково-популярних видань, методичної, науково-практичної та довідкової літератури, різноманітних юридичних досліджень, що по-новому висвітлюють правову державну політику, національне законодавство, діяльність правових недержавних  інституцій, міжнародний досвід у сімейному, цивільному, конституційному, кримінальному та міжнародному праві.

 Великий інтерес представляє компактна «Мала енциклопедія міжнародного права», де  наведені статті, що  пояснюють основні поняття теорії міжнародного права, його принципи з урахуванням здобутків зарубіжної і вітчизняної юриспруденції. Детально висвітлена міжнародно-правова регламентація території та населення.

Для військовозобов’язаних і учасників антитерористичної операції справжнім компасом у сучасному житті стане практичний посібник «Антитерористична операція. Мобілізація. Соціальні гарантії учасникам АТО».

Заслуговує на  увагу навчальний посібник В.В. Молдована «Правознавство: цікаве і мудре», що ілюструє право в новій оригінальній формі викладу. У книзі розміщені висловлювання античних мудреців та блискучих риторів, афоризми відомих людей стародавнього і сучасного світу, навчальні ігри, вікторини, конкурси, що є досить важливим засобом розвитку логічного мислення, інтелекту, власного бачення. Ця книга буде цікавою і корисною не тільки для викладачів та студентів, а й для всіх, хто хоче поміркувати над мудрими думками відомих людей.

Виставка триватиме до кінця липня. Чекаємо всіх, хто бажає!

«Забезпечення реалізації державної регуляторної політики на території Миколаївської області»

Рейтинг користувача:  / 0

 

9,11,12 червня у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Забезпечення реалізації державної регуляторної політики на території Миколаївської області». Участь у семінарах взяли фахівці управлінь, відділів економіки та адміністратори райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

До участі у семінарі була запрошена виконуюча обов’язки директора Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова В.В. Агаркова, яка провела заняття за темою «Бібліотека і влада: шляхи взаємодії у системі електронного урядування».

У рамках презентації В.В. Агаркова ознайомила слухачів з ресурсами та можливостями бібліотек Миколаївської області, здобутками у проектній і адвокаційній діяльності, напрацюваннями та перспективами щодо розвитку системи е - урядування.

Відбулась година профорієнтації «Професія юриста очима фахівця»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Вибір професії – це складний і відповідальний крок у житті кожного, тому його потрібно робити свідомо й обдумано.  Від правильності вибору залежить, чи зможе людина реалізувати свій потенціал і отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Усі ці аспекти повною мірою стосуються  професії юриста.

18 лютого 2015 р. у рамках роботи Університету правових знань у відділі документів з гуманітарних наук відбулась година профорієнтації «Професія юриста очима фахівця» за участю представників Головного територіального управління юстиції  у Миколаївській області.

Старшокласники загальноосвітньої школи № 7 м. Миколаєва дізналися про важливе значення та роль цієї професії у сучасному суспільстві, необхідності виконання фахівцями юриспруденції своїх професійних повноважень, громадянського обов'язку, що ставить перед ними високі вимоги до особистих якостей.

До уваги учнів були представлені корисний відеоматеріал та виставка літератури, що розкрила аспекти діяльності юристів.

 

Семінар-тренінг «Сприяння доступу молоді до Інтернет-ресурсів органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні»

Рейтинг користувача:  / 0

На сучасному етапі однією з важливих передумов розвитку демократії в Україні є ефективна взаємодія держави і громадянського суспільства. У цьому питанні на особливу увагу заслуговує роль молодіу розвитку сталого громадянського суспільства, її патріотична спрямованість та бажання статисправжніми громадянамидержави.

У рамках Центру доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади, що працює на базі відділу документів з гуманітарних наук, 10 квітня відбувся семінар-тренінг «Сприяння доступу молоді до Інтернет-ресурсів органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні». У заході взяли участь студенти Інституту історії та права МДУ ім. В.О. Сухомлинського. Вони познайомилися з метою та завданнями Програми сприяння Парламенту України, офіційним Web-порталом Верховної Ради України, що об’єднує офіційні сайти усіх органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Значна увага була приділена Урядовому сайту для юних громадян Кабінету Міністрів України, головним завданням якого є всебічне знайомство молоді зі структурою державної влади, її історією, правами та обов’язками громадян та іншими актуальнимипитаннями побудови демократичної та правової держави.

Тренінг «Е-урядування для молоді: просто про складне»

Рейтинг користувача:  / 0

Електронне урядування є одним з визначальних факторів адміністративної реформи, трансформаційних перетворень у діяльності органів державної влади, місцевих органівсамоврядування та їх взаємодії з громадськістю. Сьогоднігромадяни України мають потреби у створенні,накопиченні інформації та знань, вільному доступі до них, користуванні та обмінні, щоб повною мірою реалізовувати свій потенціал, сприяючи особистому розвитку та підвищенню якості життя країни.

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено