Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та немає учасників

Випадкове зображення

20.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
51
95
379
1182
91202
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

До Дня Захисника України

Шановні користувачі! 14 жовтня в Україні відзначають День Захисника. Ми не випадково пишемо “Захисника” з великої літери. Саме завдяки Захисникам нашої держави українці мають можливість працювати, відпочивати та жити в мирних містах.

Пропонуємо спробувати свої сили у вікторині "Військова символіка"

Казанка-квест

6 жовтня під час заходів, присвячених 95-річчю Казанківського району, для учнів 10 класу ЗОШ №2 була проведена краєзнавча пошукова гра «Казанка-квест». Гра, організована районною бібліотекою і музеєм, була присвячена історії нашого селища. За отриманими від координаторів адресами, учні знаходили архітектурні об’єкти і пам’ятні знаки, отримували інформацію про їх історію і значення, робили колективні фото. В кінці маршруту з отриманих пазлів учасники гри склали герб Казанківського району.

   
   
   
   
   
   

Бібліомістечко відкрите для всіх

6 жовтня в нашому селищі відбулися святкові заходи з нагоди 95-річчя Казанківського району. Казанківська центральна районна бібліотека долучилась до святкування, облаштувавши для гостей свята «Бібліомістечко». До уваги його відвідувачів були представлені виставки «Казанківський мій батьківський край» та «Сторінки історії району в бібліотечних виданнях». Цікавість відвідувачів містечка викликали інсталяції «Час читати», «Лайфхаки для творчості», «Подорожуй рідним краєм». Залюбки наші відвідувачі скористались можливістю отримати в подарунок книгу та зробити фото на згадку у нашій фотозоні.

   
   
   
   

Йшли в бій не заради слави

    22 вересня в Україні відзначається як День партизанської слави. Ця дата встановлена як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. Напередодні святкової дати в Казанківській центральній районній бібліотеці відбувся інформаційний захід «Ми йшли у бій не ради слави» за участю учнів 10 класів ЗОШ №2 та ЗОШ №4. Бібліотечні працівники ознайомили учнів з історією партизанського руху на території нашої держави в часи нацистської окупації, розповіли про партизанів і підпільників, які діяли в роки другої світової на нашій Казанківщині. Окремо приділили увагу подвигу юних – діяльності молодіжної підпільної організації «Партизанська іскра». 
    Традиції партизанів часів другої світової продовжують сучасні партизани, що діють на тимчасово окупованих територіях України. Учні з цікавістю прослухали розповідь про акції, проведені партизанами Донеччини, Луганщини та Криму.
    Закінчився захід, що відбувався у Всесвітній день миру, побажаннями миру нашій державі і всім її громадянам.

   
   

Я віддаю свій голос за мир

21 вересня, у Всесвітній день миру, працівники Казанківської центральної районної бібліотеки провели акцію «Я віддаю свій голос за мир». Вони вітали зі святом перехожих на вулиці і пропонували висловити свої думки про мир, побажання своїм землякам і співвітчизникам. «Бажаю всім злагоди і миру», «Мир – запорука щастя», «Бажаю миру на Землі і в душі кожної людини», «Хочу життя без війни», «Бажаю кожній дитині мати батьків». Також кожен бажаючий мав можливість обрати висловлювання про мир, яке йому найближче до душі, і сфотографуватись з ним. Крім того в цей день учні ЗОШ №2 та №4, які відвідали бібліотеку, взяли участь у віршованому флеш-мобі.

 
   
   
   
   
   

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.7%
Раз на місяц - 11.1%
Раз на тиждень - 33.3%
Кожен день - 29.6%
Жодного разу - 22.2%

Total votes: 27

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com