Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 2 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
59
66
59
1114
74534
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

По лібіринтам права

   7 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права Казанківською центральною районною бібліотекою був проведений правознавчий конкурс “Право в нашому житті” для учнів ЗОШ №2.

   Завдання, що їх виконували учасники заходу, мали на меті перевірити міцність фундаменту правових знань кожного з них. Учні змагались в тому, хто швидше дасть відповідь на питання по праву, складали логічні ланцюжки, визначались з тим, як треба діяти в конкретних життєвих ситуаціях тощо. Не обійшлось і без краплинки гумору. Охоче і з посмішкою учні розв`язували завдання конкурсів “Відомі детективи в кіно і літературі” та “По той бік полотна”, в якому по репродукціям відомих картин мали визначити, про які права людини йдеться.

Збройні сили України – наша слава, гордість, міць

    6 грудня в Україні відзначається День Збройних. В цей день працівниками районної бібліотеки був здійснений інформаційний десант “Збройні сили України – наша слава, гордість, міць” в районний відділ Держгеокадастру.

   Співробітники відділу переглянули презентацію про історію та етапи становлення українського війська, ознайомились з цікавими фактами, що мали вирішальний вплив на становлення ЗСУ. Учасникам заходу були запропоновані книги з фонду бібліотеки, написані сучасними українськими авторами про наших героїчних захисників.

  Більша частина заходу була присвячена нашим землякам – учасникам АТО. Цікавим фактам з їх військової біографії була присвячена електронна презентація. Крім того, увазі присутніх були запропоновані друковані видання бібліотеки з циклу “Вони захищають Україну”, присвячені нашим землякам. Про них розповіла автор переважної більшості публікацій, волонтер Л.Баранюк. 

 
   

Попереджені - значить захищені

1 грудня, в День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, Казанківською центральною районною бібліотекою спільно з Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді був проведений комплексний захід “Попереджені – значить захищені” для учнів Казанківського професійного аграрного ліцею.

Бібліотекар О.Будник підготувала міні-лекцію на тему “СНІД – сучасна проблема людства” і провела експрес-опитування з метою виявлення рівня обізнаності учнів про способи передачі вірусу, можливості убезпечення себе від зараження. Учасникам заходу було запропоновано відділити міфи про ВІЛ/СНІД від правдивої інформації. Крім того, вони дізнались, де в нашиму селищі можна пройти тестування на ВІЛ-інфекцію.

Спеціаліст РЦССМ А.Ільницька провела тренінг “СНІД не знає кордонів” з метою формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Учасники тренінгу наводили аргументи щодо позитивного і негативного ставлення до ВІЛ-інфекованих, оцінювали ризики інфікування в різних життєвих ситуаціях, брали участь в рольовій грі, уявляючи себе на місці ВІЛ-позитивної людини. Все це дозволило зробити один важливий висновок: ВІЛ-інфекція не заважає дружити.

Під кінець заходу його учасники разом склали “Пам`ятку безпеки”.

   
   

УТВ продовжує роботу

 30 листопада в центральній районній бібліотеці пройшло чергове заняття «Університету третього віку» за факультетами: «Навколо світу», «Рукоділля», «Кулінарія», «Цікавий світ».

Перед початком занять директор територіального центру соціального обслуговування Н.Чернецька  проінформувала слухачів про особливості призначення субсидій на опалювальний сезон, що розпочався.

 Заняття факультету «Навколо світу» провела бібліотекар центральної районної бібліотеки О.Буднік, ознайомивши з незвичними традиціями та обрядами народів світу, факультет «Цікавий світ»  - бібліотекар  Л.Пойда, факультет «Кулінарія»  - психолог територіального центру В.Перевозчикова, розповівши  легенди про картоплю, факультет «Рукоділля» - інструктор із трудової адаптації відділення денного перебування Н.Асмолова. 

  

Вільні творять майбутнє

     21 листопада в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся інформаційний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи, за участі заступника голови райдержадміністрації В.Притуленка, радника голови районної ради Н.Малецької, учасника АТО О.Івженка, учнівської молоді.

     У ході заходу директор централізованої бібліотечної системи Л.Крюкова розповіла про доленосні події в Україні початку 21 століття, про патріотизм й мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Крім цього присутні мали можливість переглянути відеоряд про історію військових парадів, починаючи з часів Київської Русі.

    Директор районного народного історичного музею Н.Маслова ознайомила з біографією земляків, учасників антитерористичної операції, які брали участь у парадах з нагоди 25-ї та 26-ї річниці незалежності України у м. Києві.

    Про підготовку та участь у параді присутні почули з вуст його учасника - О.Івженка.

    Від імені голови райдержадміністрації О.Жорової до учасників зібрання звернувся заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, побажавши молоді бути гідними продовжувачами традицій наших предків.    

   
   

Випадкове зображення

21.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com