Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
4
43
4
1415
86314
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

До Дня Конституції України

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

До цієї дати в Казанківській центральній районній бібліотеці оформлено книжкову вистаку "Конституція - оберіг державності".

А 26 червня для користувачів бібліотеки була проведена вікторина "Що ви знаєте про нашу Конституцію"

Пропонуємо і вам перевірити свої знання і згадати деякі факти про наш Основний Закон.

До дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року – одна із найсумніших та найстрашніших дат в історії людства. 75 років тому назад розпочалася, небачена за масштабами, жорстока війна нашого народу проти фашистської Німеччини. Щороку 22 червня український народ вшановує пам’ять жертв війни та схиляє голови перед ветеранами, загиблими у Другій світовій війні воїнами та мирними жителями. Цей день відзначають в нашій країні згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.

Кожен раз в цей День ми згадуємо. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Пам’ять - хитра штука. Вона частенько зраджує нам. Але книги пам'ятають все. Пропонуємо вам рекомендаційний список літератури, присвяченої темі участі України у Другій світовій війні.

[calameo code=001763301c5ad02fffb54 mode=viewer clickto=view clicktarget=_self width=480 height=300]

Також у читальному залі районної бібліотеки працює виставка літератури.

   

Скористайтесь послугами електронного урядування

На Миколаївщині почав працювати єдиний регіональний Web-портал адміністративних послуг. Адреса порталу в мережі Інтернет: http://e-admin.mk.gov.ua.

Після реєстрації на сайті користувач отримує доступ до персонального “Електронного кабінету”, з якого він може:
- звернутися за консультацією до фахівців ЦНАП і суб’єктів надання адміністративних послуг;
- записатися на прийом до ЦНАП за допомогою електронної черги;
- відстежувати в режимі он-лайн стан проходження документів по своїх справах;
- замовити повідомлення про зміни у стані справи на електронну адресу або мобільний телефон;
- зберігати електронні копії особистих документів, виданих адміністративних актів і документів дозвільного характеру/відмов;
- самостійно формувати документи, необхідні для отримання адміністративних послуг.

Зареєструватись на сайті і створити особистий кабінет допоможе представлена нижче інструкція.

Портал надає доступ до сторінок центрів надання адміністративних послуг області. Перелік послуг Казанківського ЦНАПу доступний за адресою: http://e-admin.mk.gov.ua/_layouts/Information/pgnCenterServices.aspx?CenterID=41.

Збережемо довкілля - збережемо себе

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Всесвітній день навколишнього середовища є для Організації Об'єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес та відповідні дії.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, "зеленими" концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території, а також безліччю інших способів.

Пропонуємо вашій увазі художню літературу, де до певної міри підіймаються питання екології, дбайливого ставлення до природи.

Університет третього віку зібрався на чергове заняття

31 травня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулись заняття слухачів Університету третього віку.

Факультет «Краєзнавчий» (соціальний педагог територіального центру соціального обслуговування В.Перевозчикова) підготував відеорозповідь про Петра Денисовича Грищенка, учасника другої світової війни, командира підводного човна, капітана І рангу і нашого земляка – уродженця м.Первомайськ Миколаївської області.

Факультет «Навколо світу» запропонував подорож по незвичайним будинкам світу.

Заняття факультету «Мистецький» (бібліотекар читального залу О.Будник) було присвячене творчості відомого українського співака і композитора, народного артиста України Іво Бобула.

   

Випадкове зображення

21.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com