Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
22
52
146
1296
89689
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Вільні творять майбутнє

     21 листопада в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся інформаційний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи, за участі заступника голови райдержадміністрації В.Притуленка, радника голови районної ради Н.Малецької, учасника АТО О.Івженка, учнівської молоді.

     У ході заходу директор централізованої бібліотечної системи Л.Крюкова розповіла про доленосні події в Україні початку 21 століття, про патріотизм й мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Крім цього присутні мали можливість переглянути відеоряд про історію військових парадів, починаючи з часів Київської Русі.

    Директор районного народного історичного музею Н.Маслова ознайомила з біографією земляків, учасників антитерористичної операції, які брали участь у парадах з нагоди 25-ї та 26-ї річниці незалежності України у м. Києві.

    Про підготовку та участь у параді присутні почули з вуст його учасника - О.Івженка.

    Від імені голови райдержадміністрації О.Жорової до учасників зібрання звернувся заступник голови райдержадміністрації В.Притуленко, побажавши молоді бути гідними продовжувачами традицій наших предків.    

   
   

Випадкове зображення

6.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.7%
Раз на місяц - 11.1%
Раз на тиждень - 33.3%
Кожен день - 29.6%
Жодного разу - 22.2%

Total votes: 27

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com