Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
19
46
266
901
87627
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Герої Крут і воїни АТО: відстань 100 років, а ідея свободи та ж сама

29 січня працівниками центральної районної бібліотеки спільно з районним історичним музеєм було здійснено інформаційний десант до райвійськкомату. Захід було приурочено до 100-річчя бою під Крутами. Співробітники установи прослухали відеорозповідь про події часів Української революції 1917-1921 рр., в тому числі прийняття IV Універсалу Центральної Ради, підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР. Особлива увага була приділена бою під Крутами, який посідає чільне місце в українській національній пам’яті. Крім того, були висвітлені інші знаменні дати січня, визначні в історії нашої держави: «живий ланцюг» 1990 року, День вшанування захисників донецького аеропорту, серед яких були і наші земляки, а також вшанували пам’ять казанківців-учасників АТО, що загинули у січні.

Увазі учасників заходу була запропонована література з фондів ЦРБ.

В цей же день працівники районної бібліотеки відвідали ЗОШ №2. Увазі учнів була запропонована година-реквієм «Їх оплакують роси у лузі», присвячена 100-річчю бою під Крутами.

30 січня з інформаційна година, присвячена пам’яті героїв Крут, відбулася у відділенні первинної медичної допомоги Казанківської ЦРЛ.

   
   
   
   

Випадкове зображення

17.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com