slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

 p4300146.jpg

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
255
479
1691
9227
423072
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

8 квітня 2019 року у читальній залі Центральної районної бібліотеки відбувся тренінг за темою: «Розвиток навичок медіаграмотності і критичного мислення у громадах», «Роль сучасної бібліотеки у розвитку засад медіаграмотності у представників громади».

8 квітня 2019 року у читальній залі Центральної районної бібліотеки відбувся тренінг за темою:
«Розвиток навичок медіаграмотності і критичного мислення у громадах», «Роль сучасної бібліотеки у розвитку засад медіаграмотності у представників громади».

Лаврик Алла, бібліограф ЦБС , Світлана Бардичевська, бібліотекар ЦРБ, обговорювали питання «Про основні правила медіаграмотності, поняття «джинса» та її різновиди, як розпізнавати фейкові новини?. Використовувались такі методи як: обговорення, діалог, дискусія, практичні заняття, мозковий штурм. 
В роботі тренінгу приймали участь Катерина Гобела та Аліса Формогей, із Кривоозерського бюро безоплатної правової допомоги, користувачі бібліотеки та бібліотекарі.

 

 

 

 

Година історичної пам'яті «Рідний край опалений війною» 27 березня у читальній залі районної бібліотеки пройшла година історичної пам'яті

Година історичної пам'яті «Рідний край опалений війною»

27 березня у читальній залі районної бібліотеки пройшла година історичної пам'яті «Рідний край опалений війною» присвячена 75 – й річниці визволення Миколаївщини та Кривоозерщини від німецько – фашистських загарбників. Ведучі заходу Світлана Бардичевська, Ріта Вусатенко для учнів 27 групи ПАЛу та керівника Юзефи Зелінської провели екскурс літературної виставки – інсталяції «Нам не забути днів війни» та підготували літературно – музичну презентацію; хронологію у відео та фото слайдах героїчної боротьби наших земляків за рідну землю …
…Сльоза зорі стоїть над обеліском,
Сховавши клопоти людські і сни.
Сьогодні треба поклонитись низько,низько
Усім, хто не прийшов з війни.


 

Майстерність пера - майстерність серця”

Майстерність пера - майстерність серця”
Під таким гаслом 20 березня - до Всесвітнього Дня поезії у Центральній районній бібліотеці зустрілися у літературному кафе "Поетична кав’ярня" члени поетичного клубу «Автограф душі» та жіночого клубу «Затишок», щоб вшанувати її величність… ПОЕЗІЮ. Запросили гостей творчого обдарування , які цінують поезію. Це люди, чия доля хоч трохи, але пов'язана з поетичним словом. Вони пишуть для себе, для своїх близьких, колег, за покликом душі, або просто читають улюблену поезію. «Озирнись навколо… Коли уважно подивишся на світ, знайдеш чимало вражаючих речей!». А й справді….озирнись навколо…і ти побачиш незвичайне у звичайному, як побачили це Лідія Круглик, Марія Іванова, Віра Козіцька,Тетяна Лягера, Лев Циманович, Микола Каганюк.
Кажуть, що поезія - це голос істини, голос правди, який єднає серця. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство. 
Поет – людина незвичайна, не зрозуміла для інших, а поетеса – і поготів. Чутливі, тонкі, ранимі, вони літають у хмарах – можливо, чують голоси янголів. Чародієм гострого гумористичного слова називають Миколу Каганюка,члена нашого поетичного клубу. Він переможець багатьох обласних та республіканських конкурсів . Гуморески Павла Глазового майстерно читала Надія Ткач, а Валентина Павлова, Юлія Корінчак, члени клубу «Затишок», вперше читали власну поезію. 
Мета нашої зустрічі – перетворити літературно-поетичне слово наших земляків, у живу цікаву справу, в основі якої любов до рідного слова, до рідної мови, до рідного краю. Колектив бібліотечних працівників центральної бібліотеки підтримує мистецьке життя району, постійно урізноманітнює та шукає нові цікаві форми популяризації їх творчості.
Ми раді, що ширшає коло однодумців, які збираються у нашій бібліотеці, де, здається самі стіни надихають на творчість. Цікава презентація, музичний супровід, чаювання.. та спілкування , залишили приємний слід не лише у бібліотекарів , а і у гостей, які щиро дякували за теплоту зустрічі та приємно проведений час. На захід завітала Людмила Зелененька,завідувач сектора культури РДА ,Наталя Бєлінська ,- газета «Кривоозерщина».«Торкну вустами мовний колос» 21 лютого у Міжнародний день рідної мови , бібліотекарі Центральної районної бібліотеки провели розширений бібліотечний урок «Торкну вустами мовний колос» та підготували літературну виставку – інсталяцію «Яке то щастя - мати

«Торкну вустами мовний колос»
21 лютого у Міжнародний день рідної мови , бібліотекарі Центральної районної бібліотеки провели розширений бібліотечний урок «Торкну вустами мовний колос» та підготували літературну виставку – інсталяцію «Яке то щастя - мати мову,якою створено «Кобзар!»
Серед запрошених, уже відома в районі поетеса, член поетичного клубу «Автограф душі» ,що багато років діє при районній бібліотеці, її твори друкуються в районній газеті. Вона випустила не одну власну збірку. Це Людмила Борисівна Чумак з села Гойдаї , Тетяна Луківна Лягера, селище Криве Озеро, керівник гуртка «Літературне краєзнавство», що діє при районному Будинку творчості, Тамара Олександрівна Шпак, втитель рідної мови та її вихованці, учні Голосківської ЗОШ. Учні Кривоозерської №1 та №2 ЗОШ І-ІІІ ступенів та професійно аграрного ліцею зі своїми наставниками.
Олексій Володимирович Мірошниченко, голова районної державної адміністрації, Людмила Іванівна Зелененька ,завідувач сектора культури РДА. Перед початком заходу учнів пригощали бутербродами, солодощами, кошти на які виділив Олександр Олександрович Фіцура, депутат обласної ради .
Бібліотечний урок пройшов жваво, цікаво, з конкурсами, сценками, читанням як власних так і віршів про мову українських поетів. Цікавими були виступи Людмили Чумак, Тамари Шпак, Тетяни Лягери , Олексія Мирошниченка.
Колектив бібліотечних працівників центральної бібліотеки підтримує мистецьке життя району, постійно урізноманітнює та шукає нові цікаві форми популяризації їх творчості. Підсумовуючи захід, було запропоновано літературно обдарованій молоді створити на базі ЦРБ літературно – молодіжне кафе, де б вони мали змогу за чашечкою духмяної кави зустрітися, поділитися своїми новими творами, враженнями.

Останні статті

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 19.6%
Раз на тиждень - 32.1%
Кожен день - 39.3%
Жодного разу - 5.4%

Total votes: 56

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com