slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 17 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
148
1116
1264
30983
307395
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Із життя бібліотек району

11 вересня у Кривоозерській центральній районній бібліотеці відбулася нарада – семінар бібліотечних працівників, на якій побувала Людмила Зелененька, завідувач сектора культури РДА та виступила з інформацію про стан та  роботу бібліотек, де вона побувала.


 

Серед питань, які виносились на розгляд були: Експрес – обговорення «Бібліотека і влада: механізм взаємодії»; досвідом роботи ділилися Надія Рябокінь, Красненьківська, Тетяна Малакан, Бурилівська, Наталя Гайдук, Кривоозерська №1 сбф.


Аукціон ідей.  Про участь в обласній акції «Читаюча родина», про проведену роботу говорили Тамара Фадєєва, заступник директора КЗ ЦБС по роботі з дітьми, Галина Робова, зав. Тридубською  сбф, Тамара Денисюк, зав Секретарською сбф.

Про важливі заходи  вересня – жовтня нагадала Алла Лаврик, бібліограф КЗ ЦБС.   

Про зміни та новини в законодавстві щодо працівників культури говорила голова профспілки працівників культури Т. Фадєєва,

Ольга Баранова, бібліотекар відділу комплектування і обробки літератури, звернула увагу на облік документів, що знаходяться в бібліотечних фондах.


Науковці зі США відвідали Красненьківську бібліотеку-філію

В серпні місяці Красненьківську бібліотеку –філію відвідали науковці зі США – Мішель Келсо, професор соціології університету Дж. Вашингтона та Бен Торн, професор історії університету Вінгейт. Дослідники вивчали Геноцид ромів у роки Другої світової війни. Разом із завідуючою бібліотеки Надією Рябокінь відвідали та поспілкувалися з очевидцем тих подій – Сауляк Галиною Омельянівною, 1933 року народження.

Онлайн зустріч з творцями сімейного фантастичного фільму "Бобат - енергія всесвіту"

6 вересня в Кривоозерській центральній районній бібліотеці пройшла онлайн зустріч з творчою командою українського сімейного фантастичного фільму "Бобат - енергія всесвіту" в рамках ІІ Всеукраїнської інноваційної інтернет-конференції "Розвиток медіапсихології та медіаосвіти України" , що зараз демонструється в кінотеатрах. Онлайн зустріч транслювалась на офіційній сторінці фільму у соціальній мережі Фейсбук. В заході взяли участь учні 9-х класів Кривоозерських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2 з вчителем суспільних дисциплін Коваль А.І. та практичним психологом Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Чагарним Р.І.
Фільм повністю українського виробництва – починаючи від сценарію і закінчуючи спец ефектами. Як розповідають творці фільму: «Ця стрічка стала випробуванням для усієї VFX індустрії, адже її повністю зробили наші спеціалісти».
Синопсис фільму:
Внаслідок потужного вибуху на Сонці по всій Землі може зникнути електроенергія. Електромагнітне поле Землі – це щит, збудований людьми, що формується спеціальними енергетичними Станціями, одна з яких була відключена Сміттярами – невідомими істотами. 12-річний Вадик потрапляє в коловорот подій і на його плечі лягає місія з порятунку світу. Йому на допомогу приходить Бобот – трансформаторна будка, носій Енергії Всесвіту. Разом вони намагаються запобігти катастрофі. Тепер від мужності Вадика залежить доля людства.
Трейлер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=PC-lNpaMfU4

 

«Знайти час для себе»

Така була тема чергового засідання жіночого клубу «Затишок», при Кривоозерській центральній районній бібліотеці, яке проходило 30 серпня в читальній залі. Цікавою та веселою була  ця зустріч. Бібліотекарі підготували розважальну програму про життя бібліотек, про сімейну медицину

( відеоролики). На екрані звучали гарні пісні. За чаюванням було знайомство, кожен член клубу розповідав про себе.  На гостини завітав  Олександр Ткач, з баяном, директор районного Будинку культури,  і полилася задушевна пісня.  Надія Ткач читала гуморески та разом з сином  порадувала всіх чудовим співом, а онучка Тамари Лантух, Машенька, вона вже вдруге на засіданні, також  читала гуморески.    Тетяна Желєзняк,  давній друг і партнер  районної бібліотеки, задала тему та завдання на наступне засідання. Говорили про плани на майбутнє, про колективну поїздку до Софіївського парку та музичний фонтан. Людмила Зелененька, завідувач сектора культури побувала на засіданні клубу. Жіноцтво розходилося задоволеними від зустрічі, спілкування, дякували працівникам  ЦРБ  за можливість знайти час для себе.

Черепанова Р.А., директор

Випадкове зображення

dscn4180.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 19.6%
Раз на тиждень - 32.1%
Кожен день - 39.3%
Жодного разу - 5.4%

Total votes: 56

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com