slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4180.jpg

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
67
385
2136
8241
410202
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

"Трудний"

 

19 травня в рамках регіональної акції «Бібліотечні сутінки» відбулося засідання медіаклубу DocudaysUA«Єднання», на яке були запрошені учні 7-В класу разом зі своїми батьками. Модератор кіноклубу Антоніна Іванівна запропонувала переглянути фільм  «Трудний» (2007 р.) українського режисера Миколи Бондарчука, який розповідає про життя дітей сиріт в інтернатах. На той час, коли велася зйомка фільму кількість дітей-сиріт в Україні досягала 150 000 осіб. Інтернати були переповнені, а роботаприватних дитячих центрів не регламентувалася законодавчою базою. У фільмі розповідаєтьсяпро роботу дитячого денного притулку «Місто сонця», який існує в Донецьку з 2002 року, і пройого вихованців.

Після перегляду фільму модератор зауважила, що документальні фільми важко переглядати, але лише так можна зрозуміти найголовніше. Порушення прав дітей, приниження їхньої гідності є досить поширеним явищем. Батьки навіть не задумуються, що своїми діями вони порушують не лише права дитини, а й завдають шкоду несформованій особистості (дитині), яка повсякчас потребує батьківської любові та підтримки. У кінострічці розглядаються й інші, дуже важливі для підлітків проблеми – ігроманія, залежність від комп’ютерних ігор. Далі учасники обговорили низку питань щодо виховання дитини в сім’ї, стосунків з батьками, розуміння один одного.

У засіданні клубу приймали участь  Н.К.Федьків,  директор районного навчально -  методичного центру відділу освіти Кривоозерської РДА  та О.С. Іванова, заступник директора з навчально-виховної роботи Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст..№1.

 Останні статті

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 19.6%
Раз на тиждень - 32.1%
Кожен день - 39.3%
Жодного разу - 5.4%

Total votes: 56

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com