Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Вхід

Віртуальна довідка

Про бібліотеку

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Календар

<< < лютого 2010 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 26 27 28

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
682
829
2380
19928
1079055

Зараз на сайті

На сайті 387 гостей та немає учасниківУ Миколаєві порівнювали європейські стандарти та українські реалії

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

    25 лютого 2010 року о 15 годині в приміщенні Центру європейської інформації Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбувся семінар «Європейські стандарти життя та українські реалії».
    Метою семінару було підвищення обізнаності студентської молоді, яка, за фахом, буде вирішувати соціальні питання в Україні та впливатиме на соціальний розвиток життя в регіонах, та в Україні в цілому щодо соціальних стандартів життя в Європейському Союзі в порівнянні з українськими реаліями.
    На семінарі виступили:
       Міхель Дмитро Олегович – аспірант кафедри державної політики та менеджменту Інституту державного управління, заступник директора Навчально-наукового Центру з європейської та євроатлантичної інтеграції України ЧДУ імені Петра Могили.

    В своєму виступі він торкнувся питання боротьби з бідністю в країнах ЄС та в Україні. Він, зокрема, повідомив: „В Україні, де рівень доходів найбагатших важко встановити за причин їх тіньової природи, за офіційними даними, співвідношення доходів 10% найбагатших людей до 10% найбідніших є 9:1. в той час, як експерти вважають, що реальне співвідношення десь на рівні 47:1. В порівнянні можна сказати, що в країнах ЄС, де державна політика направлена на стримання різкого розшарування населення це співвідношення становить 5(6):1 (в Скандинавських країнах). Можна сказати, що в Україні соціальне розшарування ще зростає.”
        -Банюхова Катерина – студентка 2-го курсу факультету соціології ЧДУ імені Петра Могили.
    Вона запропонувала слухачам порівняльний аналіз показників рівня якості життя в Європі та в Україні та відмітила: „Рівень якості життя вимірюється не тільки рівнем доходу, але й житлово-побутовими умовами, можливістю отримання якісної освіти, медичної допомоги, умовами відпочинку. Рівень життя працюючого населення залежить від рівня оплати праці”.
        -Іванов Андрій Миколайович – доцент, декан факультету менеджменту та комп’ютерних систем, зав. кафедрою туризму.
    Він розказав, що туризм є одним із джерел наповнення бюджету країни, а також одним із показників рівня якості життя. Він запропонував декілька показників із розвитку туризму на прикладі Польщі, в порівнянні з показниками в Україні та в Миколаївській області.
    На семінарі були присутні: представники обласної адміністрації, освітяни, студенти.
    Під час заходу учасники обмінялись думками щодо питань європейських стандартів життя та українських реалій, перспектив розвитку України, переглянули та обговорили декілька короткометражних фільмів від країн-членів Євросоюзу.

 

***

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено