slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

 p4300145.jpg

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
74
385
2143
8248
410209
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

"Українські шерифи"

25 жовтня на базі кабінету громадянської освіти Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося виїзне засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA «Єднання» при Кривоозерській ЦРБ.  Учасники кіноклубу – учні 10 класів переглянули та обговорили з модератором Коваль А.І. документальний фільм «Українські шерифи» українського режисера Романа Бондарчука. Мета засідання: стимулювати здатність оцінювати події життя, явища, обговорювати їх, критично мислити за допомогою кіноматеріалів.

Картина розповідає про самоорганізацію громади в складний для країни час. Шерифи зі Старої Збур'ївки, не чекаючи приїзду міліції, допомагають односельцям вирішувати їхні щоденні проблеми. Шерифи рятують жінку від анаконди, заселяють бездомного Колю в порожню хату – щоб він, нарешті, став людиною, вберігають неписьменного Індіанця від неминучого арешту. Непроглядні зимові тумани. На сході країни йде війна. Чоловікам приходять повістки в армію. Діти пишуть листи воїнам і збирають передачі з консерваціями й теплими шкарпетками. У селі з’являється сепаратист. Країна для цих людей – це їхнє село. Настає весна – і життя буяє з новою силою. Шерифи фарбують в золотий колір пам’ятник радянському солдату – переможцеві війни попередньої. Навесні вони за традицією святкують День перемоги, хоча до перемоги в цій війні ще дуже далеко.

Після перегляду відбулося жваве обговорення питань та робота в групах - сформулювати проблеми українського села, які порушені у фільмі; які причини виникнення таких проблем у сучасному українському селі.

Отримавши та зафіксувавши відповіді учасників модератор презентувала Концепцію розвитку сільських територій, схвалену розпорядженням КМУ від 23.09.2015р. №995  та продемонструвала витяг з Концепції щодо аналізу причин виникнення проблем. Після цього попросила порівняти бачення Кабміну з твердженнями учасників знайти спільні й відмінні причини.

В групах учасники обрали 3 ключові проблеми українського села та пропонували шляхи і способи їх вирішення. Після презентацій модератор проінформувала про те, як уряд бачить вирішення таких проблем, цитуючи витяг з Концепції.

 

 

#docuclub #docuclub2018

Останні статті

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 19.6%
Раз на тиждень - 32.1%
Кожен день - 39.3%
Жодного разу - 5.4%

Total votes: 56

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com