slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dsc03165.jpg

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
252
479
1688
9224
423069
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

"Все палає"

31 січня на базі кабінету громадянської освіти Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося виїзне засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA «Єднання» при Кривоозерській ЦРБ. Учасники кіноклубу – учні 10-х класів переглянули та обговорили з модератором Коваль А.І. документальний фільм «Все палає» режисерів Олександра Течинського, Олексія Солодунова та Дмитра Стойкова. В якості експертів взяла участь учитель правознавства Гречковська Оксана Василівна.

«Все палає» - це не зовсім фільм про революцію, яка змінила Україну тієї зими. Радше, він показує загальний шаблон певного типу повстань – тих, що завершуються кровопролиттям. Спершу шляхетне прагнення свободи наражається на темну силу правителів-тиранів. Згодом, унаслідок сум’яття й хаосу, праведний народний гнів змінюється чистою люттю. Коли з’являються перші жертви з обох сторін – незалежно від того, наскільки білими чи чорними вони здаються сторонньому спостерігачеві – межа між добром і злом розмивається, якщо дивитися на неї з епіцентру битви. І зрештою, все палає.

Перед показом фільму модератор порушила в аудиторії дискусію щодо подій Революції Гідності. Антоніна Іванівнапоставила декілька логічно-послідовних запитань, які виводять на важливість теми заходу: Як Ви розумієте поняття «гідність»?

Як Ви розумієте поняття «революція»? Які причини революцій Вам відомі?

Потім поділила учасників на три групи і сформулювала завдання для групової роботи: перша група ознайомилась та обговорювала у групі інформацію про «гідність», друга про «революцію», а третя – про «Революцію Гідності». Після обговорення представники груп усно презентували результати.

 

Подальше обговорення теми заходу проводилось за вправою «гарячий мікрофон»: модератор запропонувала кожному з учасників по черзі одним реченням дати відповідь на запитання «Що необхідно українському суспільству для подальшого розвитку та процвітання?». Відповіді учасників було зафіксовано на фліпчарті.

За результатами обговорення провели дискусію щодо забезпечення права людей на гідність і самовизначення.

 

 

Кузьмінська В., методист

Останні статті

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 3.6%
Раз на місяць - 19.6%
Раз на тиждень - 32.1%
Кожен день - 39.3%
Жодного разу - 5.4%

Total votes: 56

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com