slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 67 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
415
1111
1527
18760
159615
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Із витоків слов'янської писемності.

      Екскурс в минуле, розвиваюче - пізнавальний урок для бібліотечних працівників Кривоозерської ЦБС провела партнер бібліотеки Гулько Лідія Пилипівна, старший науковий співробітник музею книги і друкарства України, автор науково-популярних книг «Таємничі знаки, або Біля витоків української писемності», «Миколаївська гражданська друкарня» ( ці книги авторка вже подарувала кожній бібліотеці ,вони доступні цікавому читачу)..  Лідія Пилипівна є автором  багатьох науково – популярних та електронних книг для дітей. Вона наша землячка, народилася у селі Криве Озеро, де проживає її рідня. Приїхавши у гості, Лідія Пилипівна запропонувала зустріч ( до речі, це вже друга її зустріч з нами).
  Так як у травні щороку Україна вшановує пам'ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія та відзначає День слов'янської писемності і культури, Лідія Пилипівна провела екскурс в минуле « Із витоків слов'янської писемності та культури», провела цікаву та захоплюючу подорож у минуле слов'янської культури до її витоків, наводила цікаві факти із життя Кирила та Мефодія. Свою розповідь підкріплювала фото слайдами. По завершенню знову подарунок для всіх бібліотек - примірник своєї дитячої книги «Царський пояс». 
     Продовжуючи тему писемності та культури, Ріта Вусатенко, бібліотекар читальної зали, підготувала «ізюминку» та запропонувала переглянути підбірку «Цікаві факти про книги» Присутні дізналися про найбільші та найменшу книги, про найважчу та найтовстішу, про найдорожчу книгу. Бібліотекарі почули про найбільшу бібліотеку світу у США та про найкрасивішу книгозбірню у Швейцарії, та ще багато цікавих фактів.
                       Р. Черепанова , директор Кривоозерської ЦБС.

 
 

Випадкове зображення

 p4300145.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com