slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
297
1475
297
29847
199643
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

«Точка відліку»

6 грудня в читальній залі Кривоозерської центральної районної бібліотеки відбулося розширене засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA «Єднання» при Кривоозерській ЦРБ в рамках Всеукраїнського Тижня права. Учасниками засідання стали учні 9 класу Мазурівського НВК, учні 10-х класів Кривоозерських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2 з вчителями медіаосвіти Кобильчак І.В. та Мержієвським Є.Ю. Перед початком засідання перед аудиторією виступила Матвієць І.М.,  завідувач Кривоозерського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Миколаївській області. Інна Миколаївна представила молоді новий вид паспорту України, що містить безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документу та ознайомила з процедурою отримання електронних паспортів для громадян України.
В якості запрошених експертів у засіданні взяли участь - заступник начальника Кривоозерського бюро правової допомоги Кернасовська О.Ю., головний спеціаліст Кривоозерського бюро правової допомоги Формагей А.П., старший інспектор Кривоозерського районного сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції майор внутрішньої служби Флоренко Т.А. та фахівець з соціальної роботи із суб’єктами пробації Малик А. А. Присутні переглянули документальний фільм«Точка відліку» польського режисера Міхала Щесняка.
Міхал Щесняк – польський кінорежисер. В 2015 році отримав нагороду за фільм «Точка відліку» у Мадриді, на британському фестивалі документального кіно та став переможцем конкурсу DOCU/КОРОТКО Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Головна героїня Анета «бунтувала по повній» у дев’ятнадцять років й опинилася у в’язниці за вбивство бабусі. Щодня Анета виїжджає за стіни в’язниці до будинку спокійної старості, щоб доглядати за хворою з раннього дитинства пані Геленою. Розмови з підопічною помагають Анеті зрозуміти, як багато вона має і допомагають повірити в себе перед важким випробуванням, що чекає на неї. 
Фільм демонструвався методом «Стоп кадр», під час якого модератор медіаклубу Коваль А.І. вела дискусію з учасниками, звертаючи їх увагу на певні епізоди. Про порушені головною героїнею права людини вела мову Кернасовська О.Ю. По завершенні перегляду фільму експерти Флоренко Т.А. та Малик А.А. ознайомили присутніх з роботою сектору з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Провели паралель як відбувають покарання засудженні в Польщі та в Україні. 
Кузьмінська В., методист

Випадкове зображення

dscn4180.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com