slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 37 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
299
1475
299
29849
199645
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

«На терезах Феміди»

Цікавий та захоплюючий брейн ринг «На терезах Феміди» відбувся у стінах центральної районної бібліотеки 5 грудня. Відкрила захід із вступним словом про Всеукраїнський Тиждень права директор ЦБС Черепанова Р.А., представила гостей заходу та надала слово Матвієць І.М.,  завідувачу Кривоозерського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Миколаївській області. Інна Миколаївна представила молоді новий вид паспорту України, що містить безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документу та ознайомила з процедурою отримання електронних паспортів для громадян України.   Цікавим було живе спілкування в форматі  «запитання – відповідь».
У брейн-ринзі змагалися дві команди 28 групи «Кухар, кондитер» «Лідер» - Жикол Наталія, Дайнеко Світлана, Марфін Олександр, Ковбель Анастасія, Боровик Микола та «Юніор» - Шевчук Олена, Оніщук Юлія, Різун Діана, Нескоромна Алла, Фадєєв Василь. 
Журі у складі Зелененької Л.І., завідувача сектора культури, Кернасовської О.Ю., заступника начальника Кривоозерського бюро правової допомоги, Формагей А.П., головного спеціаліста Кривоозерського бюро правової допомоги оцінювали інтелектуальні можливості учнівської молоді. Інтелектуальна гра проходила в 6 турів. Перший тур «Розминка» - кожній команді по черзі задавалися питання, якщо у першої команди не було відповіді запитання переходили до другої команди. В 2 турі «Павутина» за 1 хвилину потрібно правильно розташувати букви й визначити слова депутат, закон, президент і т.д. Особливо цікавим проходив 3 тур «Казкова правознавча лоторея», де потрібно було у казках виявити правопорушників та назвати, які саме права порушуються. У 4 турі «Мораль – Право» потрібно було визначити, які з наведених норм належать до моральних, а які – до правових. В 5 турі гравці визначали, що лежить в «Чорному ящику» та в 6 турі розгадували кросворд. Гра закінчилась, журі підбили результати та в інтелектуальному протистоянні перемогу святкувала команда «Лідер». Зелененька Л.І. нагородила переможців шоколадними медальками та невеличкими подарунками, команду «Юніор» заохотила солодкими цукерками.
На завершення Черепанова Р.А. подякувала учням 28 групи та їх майстрам Царінній З.М. та Циктор Н.М. за участь у змаганнях, позитивні емоції та подарувала кожному календарики на наступний рік з переліком послуг районної бібліотеки.  
Кузьмінська В.В., методист

 

Випадкове зображення

 p4300145.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com