slide 1 slide 2 slide 3

Вхід для користувачів

Зараз на сайті

На сайті 66 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
414
1111
1526
18759
159614
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

День безпечного інтернету

На початку лютого місяця у світі відзначається День безпечного Інтернету. 8 лютого в Кривоозерській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, в рамках відзначення Дня безпечного Інтернету та в рамках шкільного проекту «5+10 клас» відбувся квест «Безпечний інтернет» серед 5 і 10 класів. Кривоозерська центральна районна бібліотека тісно співпрацює з вчителем медіаосвіти Коваль А.І. та вчителем інформатики Желєзняк Т.М. в рамках мережевого проекту «Медіаграмотність». І, ось бібліотекарів Гончарук В.М. та Кузьмінську В.В. запросили, в якості журі, на цікавий захід.
Гра проходила між двома командами «Інформатики» та «Смайлики». В командах були як учні 5, так і 10 класу, принцип - старші допомагають меншим. 
Гра складалася з п’яти завдань. Ведуча гри Тетяна Желєзняк ознайомила учасників з правилами та запропонувала дати відповіді на перше завдання – вікторині «Швидкі відповіді». Найбільше вірних відповідей дала команда «Смайлики». 
У другому завданні «Хто більше?» учасники за 3 хвилини мали написати якомога більше інтернет-термінів. Потім кожна команда називає одне слово по черзі. Якщо в іншій команді воно є, обидві групи закреслюють слово. Перемагає той, в кого найбільша кількість незакреслених слів. В цьому змаганні перемогла команда «Інформатики». 
У слідуючому завданні «Небезпека в інтернеті», команди повинні написати також за 3 хвилини – перша команда «Інформатики» називає позитивні сторони інтернету , а друга «Смайлики» – негативні. Команди говорять по черзі. Перемагає той, в кого найбільша кількість слів. З цим завданням на відмінно впоралася команда «Смайлики». 
Як відомо, електронне листування може бути небезпечним, а для дітей та підлітків в першу чергу. У четвертому завданні «Листи», учасники повинні уважно прочитати три листи і обгрунтувати, на який вони дадуть свою відповідь. Відрадно, що одна і друга команди вірно відповіли на дане завдання. 
Далі ведуча, Тетяна Желєзняк, запропонувала виконати останню вправу «Засвоєння правил безпечної роботи в інтернеті». Вона заключалася в слідуючому, на дошку зазделегідь була закріплена серединка квітки, на різнокольорових пелюстках записані правила безпечної роботи в інтернеті.  Учасники обох команд по черзі брали пелюстки, озвучували правила та прикріпляли її на дошку до серцевинки. Таким чином, за підсумками гри, перемогла команда «Смайлики». 
Кузьмінська В.В., методист

 

 

 

 

 

 
 

Випадкове зображення

pb250258.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com