slide 1 slide 2 slide 3

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та немає учасників

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
284
311
2294
3810
111348
192.168.0.146

Соціальні мережі

Share

Районна бібліотека в числі переможців конкурсу на створення кіноклубу документального кіно про права людини

 

Сьогодні до нас надійшла гарна новина – наша Кривоозерська центральна районна бібліотека в числі переможців  спільного конкурсу програми «Бібліоміст» та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA«Кіноклуб DocudaysUA в бібліотеці». Мета проекту - сприяння активізації діалогу про права людини в українському суспільстві шляхом надання бібліотекам медіа-інструментів та методології для підвищення рівня поінформованості громадян України в галузі прав людини. Перемога в конкурсі дасть змогу відкрити на базі районної бібліотеки кіноклуб документального кіно, долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини DocudaysUA та у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю DocudaysUA для показу в молодіжних та дорослих аудиторіях і проводити дискусії про справжні цінності та права людини. Проект - неполітичний та некомерційний.

 

http://docuclub.docudays.org.ua/news/peremozhci-konkursu-kinoklub-docudays-ua-v-biblioteci/

Медіа урок «Критичний аналіз медіа текстів » в рамках мережевого проекту за програмою «Бібліоміст»

 19 березня в Центрі вільного доступу до мережі інтернет районної бібліотеки вчитель суспільних дисциплін Кривоозерської ЗОШ №1 І-ІІІ ст., керівник секції малої академії наук  Коваль Антоніна Іванівна провела черговий медіа урок на тему «Критичний аналіз медіа текстів (книга, альбом, відео)». Слухачами були  учні 10 класів Бурилівської, Тридубської та Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1. Урок проходив у вигляді відеоконференції в режимі телефонії скайп  (в рамках мережевого проекту «Медіаграмотність» за програмою «Бібліоміст»).

Цього разу учнівська молодь вчилася визначати в запропонованому тексті вчителем факт та інтерпретацію.  Спочатку учні  дізналися з тлумачного словника сучасної української мови, що означають  терміни «факт та інтерпретація». Факт – дійсна, не вигадана подія, дійсне явище; те, що відбулося насправді; інтерпретація – розкриття змісту чого-небудь; пояснення, витлумачення.

Антоніна Іванівна заздалегідь підготувала фрагмент тексту з підручників «Історія України» різних років видань з однієї теми. Завдання учнів полягало в тому, що вони повинні були відшукати - де в тексті факт, а де інтерпретація. З даним завданням  молодь впоралася на відмінно, а ось друге завдання –  яких років видання – не всі відповіли вірно.

Детальніше: Медіа урок «Критичний аналіз медіа текстів » в рамках мережевого проекту за програмою «Бібліоміст»

Урок медіаграмотності в рамках програми "Бібліоміст"

 

11 березня в читальній залі районної бібліотеки для дорослих вчителем суспільних дисциплін А.І. Коваль проведено черговий урок з медіа грамотності з учнями 10-11 класів Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (за програмою «Бібліоміст»). Цього разу учні аналізували рекламний відеоролик соціальної реклами та оцінювали веб- ресурси медичних, освітніх та державних установ, навчалися розпізнавати достовірну інформацію отриману з різних інформаційних агентств. Активну участь в проведенні уроку взяла методист ЦРБ В. Кузьмінська.

 

Проекти бібліотек

 

Назва

Зміст проекту

 

 

 

 

Мережевий проект «Медіаграмотність» з сільськими бібліотеками переможцями ІІІ раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до мережі інтернет» програми «Бібліоміст» (ЦРБ, РДБ, Бурилівська, Красненьківська, Тридубська сбф)

Медійна грамотність адресована в першу чергу дітям та підліткам, яких слід навчити орієнтуватись у медійному просторі, протистояти його небезпекам та загрозам (наприклад, як не стати жертвою кібер-буллінґу ( підлітковий віртуальний терор)), добирати якісні джерела інформації та не піддаватися чарам реклами.

    Мета і завдання:

Сприяти медіаграмотності та практичних навичок ефективної і безпечної взаємодії з інформацією отриманою з медіа джерел (телебачення, інтернет, радіо, засобів масової інформації);

розвиток медіа творчості, шляхом створення власних фільмів із фотографій, відеороликів

навчання учнів писати статті в газету, брати та давати інтерв’ю.

 

 

 

 

" I Love English"- англомовнийклуб (ЦРБ)

Мета і завдання:

–  удосконалення користувачами юнацького віку районної  бібліотеки рівня знання англійської мови через організацію для них тематичних зустрічей з «носіями англійської мови», спільних переглядів фільмів англійською мовою та їх обговорення, спілкування у невимушеній обстановці.

 

Інтернет –курси «Кому за…» (ЦРБ)

Мета і завдання:

Навчання навичкам роботи з персональним комп’ютером  та Інтернет-ресурсами дорослих і літніх людей

               

                  консультативний пункт

«Правове поле» (ЦРБ, Бурилівська)

Мета і завдання:

надання безкоштовної правової допомоги жителям сіл Кривоозерського району фахівцями управління юстиції (скайп-зв’язок)

 

 

«Європейська світлиця» (спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва)

Мета і завдання: підвищення рівня поінформованості юнацтва Кривоозерщини з питань організації роботи і діяльності Європейського Союзу, покращення розуміння молоддю перспектив та викликів, пов'язаних з  отриманням Україною членства в Європейському Союзі.

Головне завдання — забезпечення загальнодоступності інформації з питань європейської інтеграції України.

мобільний консультативний пункт (МКП) (Тридубська сбф)

 

Мета і завданням МКП є надання безкоштовних соціально-педагогічних, психологічних, соціально-медичних, юридичних, інформаційних послуг, пропаганда здорового способу життя серед молоді села.

 

дитячий інтернет-клуб «Смайлик»  (Красненьківська сбф)

дитячий інтернет-клуб «On- ляндія»

(Тридубська сбф)

 

Мета і завдання:

 засобами Інтернету і медіа прищепити дітям інтерес до читання, вміння критично оцінювати прочитане, грамотно формулювати свої думки, володіти мистецтвом дискусії.

 

Випадкове зображення

dsc03155.jpg

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com