Середа, 07 травня 2014
Відбувся вечір воїнської слави «Немеркнуче світло великого подвигу»
- Article Details
- Category Новини
Великі історичні події залишаються не тільки у пам’яті людей або на сторінках підручників. Вони також відображуються у поетичних строках, музиці, у мармурі та на полотнах. Особливе місце в історії мистецтва займають вірші та пісні років Великої Вітчизняної війни. Ці твори овіяні романтикою героїзму, в них відбиті трагічні та щасливі моменти вогненної епохи, легендарна хоробрість воїнів.
До святкування Дня Перемоги 7 травня 2014 р. у бібліотеці відбувся вечір воїнської слави «Немеркнуче світло великого подвигу», під час якого гості згадали вірші та мелодії воєнних років, познайомилися з творами сучасних авторів, присвяченими війні.
Поет і журналіст В. Фальов розповів гостям про те, який вплив справили ті страшні роки на творчість миколаївських письменників-фронтовиків: М. Лисянського, Л. Вишеславського, О. Сизоненка, М. Божаткіна. Нікого не залишила байдужим розповідь поетеси і публіциста М. Жеріхіної, яка поділилася з присутніми власними спогадами про війну, а також прочитала деякі вірші зі своєї нової збірки поетичних творів «Незабудки», присвяченій ветеранам Великої Вітчизняної війни. У залі було чимало молоді. Серед них - учениця І української гімназії В. Бєлецька і студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв К. Барашикова, які емоційно та дуже зворушливо прочитали вірші про війну. Окрасою вечора стала пісня «Героям-Ольшанцям» у виконанні володаря гран-прі міжнародних і всеукраїнських конкурсів, учасника дитячого «Євробачення-2013» Є. Сільницький.
Увагу гостей також привернула книжково-ілюстративна виставка «Незабутня весна свободи», де експонувалася література, присвячена звільненню Миколаєва та області від німецько-фашистських загарбників.
Поетичні рядки, пісні та спогади, що пролунали на зустрічі, ще раз нагадали про грізні події війни, не залишивши байдужим жодного присутнього.
Read more
Як нас знайти!
Vyzer O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено