Вівторок, 15 травня 2018
Перегляд художнього фільму «Мігранти»
- Article Details
- Category Новини
15 травня у рамках тижня Європи «Європа: єдність у різноманітті» та у рамках підтримки Фестивалю австрійського кіно у Центрі європейської інформації відбувся перегляд художнього фільму «Мігранти» («De Migrantigen»). Організаторами фестивалю виступають Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік». Фестиваль вдячний Райффайзен Банку Аваль, надійному фінансовому партнеру, який вже багато років підтримує українські покази найбільш яскравих і резонансних кіноробіт Австрії.
Стрічка була знята у 2017 р. в Австрії режисером Арманом Т. Ріяхі (Arman T. Riahi) та розповідає про двох друзів – Бенні і Марка, які народилися і виросли у Відні і прекрасно володіють австрійським варіантом німецької мови. Бенні – актор-початківець, який шукає свої шляхи в шоу-бізнесі, а Марк працює у рекламному бізнесі. Бенні ще не знайшов свій шлях, та й Марк не зміг переконати у правильності своєї рекламної стратегії важливого клієнта, у наслідок чого обидва відчувають гостру потребу у фінансах. Ось чому вони, не змовляючись, негайно включаються у гру: одного разу, допомагаючи батькові Марка (який як сербський іммігрант живе у неблагополучному районі Відня) винести якусь кушетку, вони потрапляють в об’єктив камери телевізійної групи, що знімає гостросоціальну документальну стрічку. Друзі бачать у цьому перст долі – їм здається, що вони зможуть стати знаменитими і вирішити свої фінансові проблеми. Але вже скоро їм же самим стає абсолютно очевидним, що вони явно не круті мешканці нетрів, і для здобуття переконливості кидаються у гущу подій, щоб набратися досвіду.
Глядачі відзначили в «Мігрантах» значну кількість смішних моментів, що одночасно несуть у собі різноманітні соціальні заряди. Також учасники перегляду відмітили, що міграція – це дуже гостра соціальна проблема у світі, оскільки люди переїжджають до інших країн у пошуках кращого життя. Не обійшли вони увагою і питання вимушеної міграції, що, на жаль, є дуже актуальним в Україні, питання адаптації мігрантів до нового життя, а також їхнього сприйняття суспільством тощо.
Read moreПерегляд художнього фільму «Мігранти»
- Article Details
- Category Новини ЦЄІ
15 травня у рамках тижня Європи «Європа: єдність у різноманітті» та у рамках підтримки Фестивалю австрійського кіноу Центрі європейської інформації відбувся перегляд художнього фільму «Мігранти» («De Migrantigen»). Організаторами фестивалю виступають Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік». Фестиваль вдячний Райффайзен Банку Аваль, надійному фінансовому партнеру, який вже багато років підтримує українські покази найбільш яскравих і резонансних кіноробіт Австрії.
Стрічка була знята у 2017 р. в Австрії режисером Арманом Т. Ріяхі (Arman T. Riahi) тарозповідає про двох друзів – Бенні і Марка, які народилися і виросли у Відні і прекрасно володіють австрійським варіантом німецької мови. Бенні –актор-початківець, який шукає свої шляхи в шоу-бізнесі, а Марк працює у рекламному бізнесі. Бенні ще не знайшов свій шлях, та й Марк не зміг переконати у правильності своєї рекламної стратегії важливого клієнта, у наслідок чого обидва відчувають гостру потребу у фінансах. Ось чому вони, не змовляючись, негайно включаються у гру: одного разу, допомагаючи батькові Марка (який як сербський іммігрант живе у неблагополучному районі Відня) винести якусь кушетку, вони потрапляють в об’єктив камери телевізійної групи, що знімає гостросоціальну документальну стрічку. Друзі бачать у цьому перст долі – їм здається, що вони зможуть стати знаменитими і вирішити свої фінансові проблеми. Але вже скоро їм же самим стає абсолютно очевидним, що вони явно не круті мешканці нетрів, і для здобуття переконливості кидаються у гущу подій, щоб набратися досвіду.
Глядачі відзначили в «Мігрантах» значну кількість смішних моментів, що одночасно несуть у собі різноманітні соціальні заряди. Також учасники перегляду відмітили, що міграція – це дуже гостра соціальна проблема у світі, оскільки люди переїжджають до інших країн у пошуках кращого життя. Не обійшли вони увагою і питання вимушеної міграції, що, на жаль, є дуже актуальним в Україні, питання адаптації мігрантів до нового життя, а також їхнього сприйняття суспільством тощо.
Read moreСучасні вимоги до формування та організації бібліотечного фонду
- Article Details
- Category Новини
15 травня 2018 р. у бібліотеці відбувся семінар-тренінг для бібліотечних працівників відділів комплектування централізованих бібліотечних систем, міських бібліотек, бібліотек об’єднаних територіальних громад (ОТГ), відокремлених бібліотек Миколаївської області за темою «Сучасні вимоги до формування та організації бібліотечного фонду».
У рамках семінару-тренінгу було проаналізовано сучасний стан формування фондів бібліотек області, розглянуто досвід проведення першочергових заходів щодо підготовки бібліотечних фондів до передачі ОТГ.
Фахівці відділу формування фондів обласної бібліотеки провели аналіз діяльності бібліотек області по забезпеченню ведення облікової документації та заходів щодо збереження бібліотечних фондів, а також огляд чинних нормативно-законодавчих актів з обліку бібліотечних фондів. Звернули особливу увагу на фактори підготовки якісного річного звіту з формування бібліотечних фондів та необхідність тісної взаємодії з бухгалтерськими службами.
У рамках практичної сесії були проведені заняття по роботі з організації обліку бібліотечних фондів із супровідними та без супровідних документів. Кожен працівник відділу комплектування мав можливість здійснити порівняння зразків з власними обліковими документами та записами до книг сумарного обліку, що були надані під час звітної кампанії. У процесі роботи тренерами були надані практичні рекомендації та роз’яснення щодо усунення недоліків в обліковій документації, що покращує підготовку звіту з формування документально-інформаційних ресурсів бібліотеки. Також на практичних заняттях розглядалися особливості систематизації видань різної тематичної спрямованості за УДК.
Read moreЯк нас знайти!
Vyzer O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено