Вівторок, 15 травня 2018
Перегляд художнього фільму «Мігранти»
- Article Details
- Category Новини ЦЄІ
15 травня у рамках тижня Європи «Європа: єдність у різноманітті» та у рамках підтримки Фестивалю австрійського кіноу Центрі європейської інформації відбувся перегляд художнього фільму «Мігранти» («De Migrantigen»). Організаторами фестивалю виступають Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік». Фестиваль вдячний Райффайзен Банку Аваль, надійному фінансовому партнеру, який вже багато років підтримує українські покази найбільш яскравих і резонансних кіноробіт Австрії.
Стрічка була знята у 2017 р. в Австрії режисером Арманом Т. Ріяхі (Arman T. Riahi) тарозповідає про двох друзів – Бенні і Марка, які народилися і виросли у Відні і прекрасно володіють австрійським варіантом німецької мови. Бенні –актор-початківець, який шукає свої шляхи в шоу-бізнесі, а Марк працює у рекламному бізнесі. Бенні ще не знайшов свій шлях, та й Марк не зміг переконати у правильності своєї рекламної стратегії важливого клієнта, у наслідок чого обидва відчувають гостру потребу у фінансах. Ось чому вони, не змовляючись, негайно включаються у гру: одного разу, допомагаючи батькові Марка (який як сербський іммігрант живе у неблагополучному районі Відня) винести якусь кушетку, вони потрапляють в об’єктив камери телевізійної групи, що знімає гостросоціальну документальну стрічку. Друзі бачать у цьому перст долі – їм здається, що вони зможуть стати знаменитими і вирішити свої фінансові проблеми. Але вже скоро їм же самим стає абсолютно очевидним, що вони явно не круті мешканці нетрів, і для здобуття переконливості кидаються у гущу подій, щоб набратися досвіду.
Глядачі відзначили в «Мігрантах» значну кількість смішних моментів, що одночасно несуть у собі різноманітні соціальні заряди. Також учасники перегляду відмітили, що міграція – це дуже гостра соціальна проблема у світі, оскільки люди переїжджають до інших країн у пошуках кращого життя. Не обійшли вони увагою і питання вимушеної міграції, що, на жаль, є дуже актуальним в Україні, питання адаптації мігрантів до нового життя, а також їхнього сприйняття суспільством тощо.
Read moreЯк нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено