Понеділок, 30 вересня 2019У Всеукраїнський день бібліотек, Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека запросила мешканців та гостей міста на різноманітні заходи, що відбулися у рамках Дня відкритих дверей

Рейтинг користувача:  / 0

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека запросила мешканців та гостей міста на різноманітні заходи, що відбулися у рамках Дня відкритих дверей.

Питання щодо особливості сучасної української літератури, її значущості для українців розглядалися на читацькій конференції «Нові імена у сучасній українській літературі». Учасники познайомилися з творчістю письменників, які внесли свіжу хвилю у літературний процес нашої країни та дізналися про широту діапазону жанрів українського літературного простору, переглядаючи книжкову виставку «Сузір’я сучасних українських письменників».

Під час заходу «Читацькі вподобання великих людей» присутні почули розповідь про те, як ставилися до книги відомі люди у різні часи, як вплинуло читання на життя і творчість Марка Туллія Цицерона, Данте Аліг’єрі, Франческо Петрарки, Олександра Пушкіна та інших видатних особистостей минулого, а також познайомилися зі щирими зізнаннями щодо улюбленої літератури і читацькими одкровеннями сучасних знаменитостей – акторів, режисерів, співаків. Переглянувши відеоматеріал «Читання книг: чому це важливо і як почати читати кожен день», відвідувачі познайомилися з останніми дослідженнями учених щодо користі читання та дізналися, чому варто поміняти серіал на книжку.

На відвідувачів історичного екскурсу «Історія створення газети та журналу» чекала захоплююча подорож до витоків друкованої періодичної продукції, під час якої вони познайомилися як з сучасними періодичними виданнями, так і з рідкісними часописами минулих століть.

Read more

У бібліотеці відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек

Рейтинг користувача:  / 0

30 вересня у бібліотеці відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. Захід відбувся за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та громадської організації «Миколаївське регіональне відділення Української бібліотечної асоціації».

На урочистостях були присутні представники влади, громадських організацій, бібліотечні фахівці області.

Зміни у бібліотеках відбуваються завдяки бібліотекарям. Вони виважено і водночас креативно підходять до вирішення питань розвитку як своїх закладів, так і місцевих громад, вибудовують свою діяльність з урахуванням Глобальних цілей сталого розвитку суспільства, у співпраці з міжнародними та всеукраїнськими донорськими організаціями реалізують проекти, спрямовані на запровадження сучасних послуг для користувачів. Найкращі з них були нагороджені грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації, управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, які вручив начальник управління культури М.Ф. Димитров, Миколаївської обласної ради, які вручив заступник голови А.О.Кротов, та ГО «Миколаївське регіональне відділення Української бібліотечної асоціації», які вручила голова МРВ УБА Н.Ф. Богза.

Звання «Заслужений працівник культури України» була удостоєна директор Березанської централізованої бібліотечної системи Є. А. Туманова. Відзнаки Міністерства культури України «За багаторічну плідну працю в галузі культури» отримали директор Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки В. В. Агаркова, директор Комунальної установи «Вітовська централізована бібліотечна система» Т. Г. Остафійчук, заступник директора з матеріально-технічного забезпечення Миколаївської ОУНБ Н. В. Хромченко. Почесною грамотою Міністерства культури України нагороджено директора Снігурівської централізованої бібліотечної системи А. А. Косій.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено