Вівторок, 24 вересня 2019У рамках роботи клубу молодих і креативних «Територія Науки» відбувся тренінг за темою «Методика написання наукових праць»

Рейтинг користувача:  / 0

24 вересня у рамках роботи клубу молодих і креативних «Територія Науки» відбувся тренінг за темою «Методика написання наукових праць». Участь у заході взяли студенти вищих навчальних закладів міста.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри «Економіка підприємства», керівник Школи молодого вченого факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили І. М. Семенчук ознайомила присутніх із теоретичними етапами проведення наукового дослідження, оформлюваного надалі як наукова робота. Також вона розглянула класифікацію методів дослідження за ієрархічним підпорядкуванням, та акцентувала увагу на студентській кваліфікаційній роботі й відповідності роботи сучасним вимогам науки і Міністерства освіти і науки України.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з новими науковими, науково-популярними та довідковими виданнями з фондів бібліотеки, що були представлені на книжковій виставці «Інтелектуальна продукція: захист авторського права».

Read more

Відбувся обласний семінар «Історія українських військових формувань у курсі історії України як складова патріотичного виховання учнівської молоді»

Рейтинг користувача:  / 0

24 вересня у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбувся обласний семінар «Історія українських військових формувань у курсі історії України як складова патріотичного виховання учнівської молоді», ініціатором якого став Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Засідання складалося з двох модулів –історико-теоретичного та методично-практичного. Учасниками стали відомі миколаївські науковці, представники Територіальної козацької громади міста Миколаєва, викладачі ЗОШ районів. Також був присутній український письменник, лауреат літературної премії «Коронація слова – 2017» Віктор Вальд.

Доктор історичних наук, завідувач кафедри філософської освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти І. Є. Ніколаєв озвучив головні завдання обласного семінару та важливість осмислення впливу військових формувань на підростаюче покоління.

У своїх доповідях козацькі отамани Територіальної козацької громади міста Миколаєва С. М. Параскун та В. Р. Ягвай зупинилися на важливості козацького виховання у сучасної молоді та проблематиці міфологізації образу козака.

Заступник директора з виховної роботи, учитель предмета «Захист Вітчизни» Вознесенського закладу загальної середньої освіти №10 Вознесенської міської ради Миколаївської області поділився практичними напрацюваннями з залучення дебатів на військову тематику в школі як однієї з інтерактивних складових у формуванні сучасного громадянина-патріота.

Read more

Відбулася зустріч з українським письменником, лауреатом літературної премії «Коронація слова – 2017» Віктором Вальдом

Рейтинг користувача:  / 0

24 вересня у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбулася зустріч з українським письменником, лауреатом літературної премії «Коронація слова – 2017» Віктором Вальдом. Учасниками стали студенти Чорноморського Національного університету імені Петра Могили, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика, Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв та шанувальники сучасної історико-пригодницької літератури.

Під час заходу автор презентував романи «Останній бій Урус-шайтана» (Харків, 2017) та «Меч Сагайдачного» (Харків, 2019), розповів про свій творчий шлях та дав рекомендації авторам-початківцям, що мріють підкорити літературний олімп в Україні. Наприкінці бажаючі змогли отримати автограф та світлину з автором на пам’ять.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено