Четвер, 14 листопада 2019«Толерантність серед молоді та підлітків»

Рейтинг користувача:  / 0

14 листопада в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбувся діалоговий майданчик за участіучнів старших класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 з практичнимпсихологом Надією Касьяновою за темою «Толерантність серед молоді та підлітків», присвячена Міжнародному дню толерантності.

Захід пройшов у тренінговому форматі, учні обговорили важливість толерантності в сучасному світі, розглянули види толерантності, розкрили характеристики толерантної та інтолерантної людини, обговорили причини та можливі наслідки не толерантного поводження з іншими людьми, зосередилися на дотриманнітолерантної поведінки серед підлітків.

Під час зустрічі учням булопродемонстровано декілька коротких відео роликів, після яких вони разом з психологом проаналізували представлені ситуації з позиції іншої людини.

 

Read more

Туристична майстерня

Рейтинг користувача:  / 0

14 листопада в обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся захід«Туристична майстерня», що об’єднав кращих фахівців сфери туризму з 5 областей України, представників влади та активну молодь.

Організаторами «Туристичної майстерні» виступили Миколаївська облдержадміністрація, Миколаївська міська рада та Асоціація лідерів туристичного бізнесу у Миколаївській області під керівництвом Тетяни Чичкалюк.

Увазі учасників були представлені кращі проекти та досвід у туристичній сфері Миколаївської, Одеської, Херсонської, Харківської, Вінницької та Київської областей.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено