Четвер, 28 січня 2021
Круглий стіл «Голокост – символ вічної скорботи»
- Article Details
- Category Новини
28 січня завідувач А. А. Трокай та бібліотекар А. Л. Шкроботько-Чорна відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства взяли участь у круглому столі «Голокост – символ вічної скорботи», що був організований управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, ГО «Асамблея Національностей України», ГО «Миколаївське обласне єврейське національно-культурне товариство», ГО «Миколаївська міська рада національних товариств». Участь у заході взяли представники влади, національних товариств міста та області, науковці, викладачі, архівні та бібліотечні працівники.
У рамках роботи круглого столу А. Л. Шкроботько-Чорна презентувала книжкову виставку «Голокост: трагедія, історія, пам'ять» із фонду обласної бібліотеки. Ознайомитися з виданнями можна, завітавши до нашої бібліотеки.
Read more
Фахівці обласної бібліотеки стали учасниками вебінарів, що проходили у рамках вікімарафону
- Article Details
- Category Новини
З 28 по 31 січня фахівці обласної бібліотеки стали учасниками вебінарів, що проходили у рамках вікімарафону до 17-річчя з дня створення першої статті в українській вікіпедії. Віківолонетери ознайомили з основними вимогами щодо роботи із статтями в онлайн-енциклопедії та провели практичні онлайн-заняття, на яких можна було зареєструватися та почати створювати власну статтю.
Усі бажаючі можуть переглянути відеозапис вебінару на ютуб-каналі Wikimedia Ukraine, перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Krn5av8F1bs.
Read more
28 січня в бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» було організоване чергове засідання учасників ігрової сесії англійською мовою
- Article Details
- Category Новини
28 січня в бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» було організоване чергове засідання учасників ігрової сесії англійською мовою.
Разом з лідерами учасники пограли в ігри «Вчора», «Комплімент», «Спогади», «Поговоріть одну хвилину про…» та ін., що були присвячені зимовій тематиці. Відвідувачі змогли покращити свої граматичні та розмовні навички, поповнити словниковий запас англійської лексики.
Гості подякували за чудову змогу практики та удосконалення своїх знань та вмінь з вивчення англійської мови. Наступна ігрова сесія відбудеться наступного четверга – 4 лютого о 16.00. Чекаємо на вас, не пропустіть!
Read more
«Лісова пісня»: гімн почуттям і природі (до 150-річчя від дня народження Лесі Українки)
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
Леся Українка (1871–1913) – без перебільшення одна з найвідоміших письменниць в історії української літератури.
Творчість Лесі Українки багатогранна: поезія, проза, драматургія, переклади, епістолярна спадщина, фольклорні зібрання. Письменниця збагатила вітчизняну літературу новими темами та мотивами. За творами письменниці зняті фільми, мультфільми, поставлені балети, поетичні вистави.
8 лютого 2018 р. Верховна Рада України ухвалила постанову № 2286-VIII «Про відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки». Враховуючи винятковий внесок письменниці у розвиток української культури, вирішено провести низку заходів. Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека долучається до відзначення пам’ятної дати. Ми пропонуємо переглянути віртуальну виставку про один з найвідоміших творів Лесі Українки – драму-феєрію «Лісова пісня», що була написана 110 років тому.
Read more
Як нас знайти!
Vyzer O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено