березня 2021
Понеділок, 29 березня 2021
Запрошуємо переглянути цикл сюжетів «БібліоКліо – бібліотечні історії про книги і не тільки»
- Article Details
- Category Відеогалерея
Миколаївщина – неповторний край із самобутньою культурою, історія розвитку якого нараховує тисячі років. А як про це дізнатися, якщо не з книг? У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ви знайдете відповідь на будь-які питання.
Пропонуємо вашій увазі цикл сюжетів «БібліоКліо – бібліотечні історії про книги і не тільки» з програми «Літературний Миколаїв», в яких автори та бібліотечні працівники розкажуть про краєзнавчі видавничі новинки нашого міста.
Підготовка відео відбувається у творчій співдружності з колективом ТРК «Сатурн»: директором телеканалу А. Недо, журналістом Л. Фурсенко, оператором В. Косяченком.
Переходьте за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ93KBYJ2yXUvqLxhzv1XVUS6vuJ0gZ7s, переглядайте та підписуйтеся на ютуб-канал, щоб не пропустити новини.
Read moreП'ятниця, 26 березня 2021
Особливості розвитку готельно-ресторанної справи в Україні
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
«Гостинність – якість, яка
складається з первісної простоти й
античної величі.»
Сара Бернар
Готельно-ресторанна сфера як одна з високорентабельних галузей світової економіки у ХХІ ст. стає провідним напрямом економічного і соціального розвитку України та важливим чинником культурного та економічного розвитку країни.
Готельний бізнес один із найперспективніших напрямків бізнесу в Україні. Особливістю цього бізнесу є орієнтація та перехід на європейські сервісні стандарти. Як і будь-який бізнес, готельний бізнес прагне до збільшення доходу й шукає ефективні шляхи для досягнення бажаного фінансового результату.
Ресторанний бізнес є однією із найбільш значущих складових індустрії гостинності. Зберігаючи кращі традиції національної кухні, ресторани стали візитною карткою гостинності міст, певною формою проведення дозвілля, ознакою престижу та фінансового достатку відвідувачів.
Read more
Понеділок, 22 березня 2021
Хроніка культурного життя Миколаївської області за лютий 2021 р.
- Article Details
- Category Хроніка культурного життя області
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
ХРОНІКА
КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗА ЛЮТИЙ 2021 р.
Read more
Дискусійний клуб на базі МОУНБ як можливість обміну досвідом на дистанційці (Телекомпания Сатурн, 22.03.21)
- Article Details
- Category Відеогалерея
Read more
П'ятниця, 19 березня 2021
«Скіфські зорі Б. М. Мозолевського»
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
Пропонуємо вам ознайомитися з віртуальною книжковою виставкою «Скіфські зорі Б. М. Мозолевського».
Борис Миколайович Мозолевський (1936-1993) – історик, археолог, поет, а ще – наш земляк, уродженець с. Миколаївка Веселинівського району. З його ім’ям в український археології пов’язано багато відкриттів, зокрема скіфський курган Товста Могила та знаменита золота скіфська пектораль. Окрім наукових праць він залишив у спадок значний поетичний доробок.
Виставка підготовлена до 85-річчя від дня його народження, представляє інформацію про ключові моменти життя, діяльність та вшанування його пам’яті, а також окремі наукові праці, присвячені Б. Мозолевському, та поетичні збірки самого автора із фонду Миколаївської ОУНБ. Додано онлайн-ресурси та відеоматеріали, присвячені Б. Мозолевському, що зберігаються у вільному доступі в інтернет-просторі.
Виставка складається з 6-ти розділів та має зручну навігацію, дозволяє здійснити перегляд змісту видань. Бібліографічний опис здійснено згідно з чинними стандартами.
У кожного, хто ознайомиться з виставкою, є можливість доповнити будь-який розділ цікавими матеріалами.
Вивчаймо історію рідного краю разом!
Read more
Четвер, 18 березня 2021
Добрий вечір 18.03.21 Вікторія Агаркова про сучасну бібліотеку, як соціально-культурний центр (ТРК НІС-ТВ, 18.03.21)
- Article Details
- Category Відеогалерея
Read more
Четвер, 11 березня 2021
Магія акварелі
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
Техніка акварелі відома з давніх часів. Ще встародавньому Єгипті використовували акварель длянаписання папірусів. Вона служила і давньогрецькиммайстрам вазопису. Охоче використовували акварельілюстратори середньовічних книг. Живопис аквареллю всучасному прояві виник порівняно недавно – наприкінціXVIII – початку XIX ст. Вироблені методи та технічніприйоми забезпечили його розквіт і широке визнання.
Акварель – найбільш живий і рухливий вид живописної техніки, здатної передати вільний рух руки художника, що перетворює, як по чародійству, розпливчастий слід від пензля на морську гладь чи блакить неба, безладно кинуті мазки – на тремтіння листя... Саме ця властивість акварелі найбільше відрізняє її від інших живописних технік. Акварель надихаєсучасних майстрів своєю чистотою, прозорістю, яскравістюна максимальне використання її мальовничих властивостей.
Практичні рекомендації фахівців, що містяться насторінках запропонованих книг, стануть джерелом корисноїінформації з живописної техніки акварелі.
Read more
П'ятниця, 05 березня 2021
Віртуальна виставка «Філософський коктейль від Пауло Коельйо»
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
Шановні відвідувачі бібліотеки та центру «Вікно в Америку»!
Запрошуємо вас ознайомитися з віртуальною виставкою «Філософський коктейль від Пауло Коельйо», яка присвячена одному з найбільш купованих авторів десятиліття!
Пауло Коельйо – бразильський письменник і поет. Опублікував в цілому 16 книг - романи, коментовані антології, збірники коротких розповідей-притч.
Найбільш автор прославився після видання роману «Алхіміка», який довго залишався в першій десятці бестселерів. Загальний тираж книг на всіх мовах перевищує 300 мільйонів.
Бажаємо приємного перегляду!
Read more
Четвер, 04 березня 2021
У Миколаєві презентували унікальне видання Володимира Рюміна (TPK MAPT, 04.03.21)
- Article Details
- Category Відеогалерея
Read more
Вівторок, 02 березня 2021
Сучасні педагогічні технології на сторінках періодичних видань
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
Освіта є однією з найважливіших складових суспільства, що впливає на всі процеси і сторони життя, оскільки готує фахівців, розвиває особистість, формує певні життєві погляди.
Новітні моделі освітніх технологій, зокрема гібридного навчання із застосуванням онлайн-технологій чи компетентнісного підходу, стають все більш популярними серед вчителів-практиків, що дозволяє організувати плідну спільну діяльність вчителя і учня. Але інновації самі по собі не виникають, вони є результатом наукових пошуків, передового педагогічного досвіду окремих учителів і цілих колективів. До таких нововведень, наприклад, відносяться імітаційні технології, «кейс-метод», відеотренінги, комп’ютерне моделювання тощо.
Read more
Як нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено