Ресурси

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Календар

<< < лютого 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
163
489
2962
9922
1205055

Зараз на сайті

На сайті 400 гостей та немає учасниківЕлектронні бази даних “Virtual Library”

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

 

Пропонуємо читачам бібліотеки скористатися електронними базами даних EBSCO, Gale Virtual Reference Library, Ebrary Public Library, English Language Learner, GreenR, East View (www.ebiblioteka.ru), Наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU,  БД "Полпред" (polpred.com) та БД "Контекст-Медіа" (до 14.05.2012 р. в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», що діє при відділі документів іноземними мовами.

 

Основні теми, представлені у віртуальній бібліотеці: мова та література, історія та культура, соціологія та психологія, економіка та бізнес, техніка та комп’ютерна наука, екологія, мистецтво. Вся інформація в базах представлена англійською, російською та українською мовами. Серед джерел – книги та періодика у форматі PDF.

 Електронні бази даних можуть бути використані науковцями, викладачами вищих навчальних закладів, студентами, вчителями, учнями з метою пошуку необхідної інформації.

 Завітайте до інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» при відділі документів іноземними мовами та скористайтеся повнотекстовими електронними базами. Ми чекаємо на вас!

 

            East View Information Services

 

         Найбільший постачальник достовірної, точної, виваженої і повної інформації про Китай, Росію і колишній Радянський Союз, East View Information Services пропонує новаторський підхід до роботи з електронними матеріалами.

 Файли для електронних видань компанії «Іст В'ю» надходять прямо від видавців. Відповідно до своєї політики,  компанія «Іст В'ю» не вносить ніяких змін до змісту файлів. Друкарська і електронна версії одного і того ж видання можуть трохи розрізнятися.

 Всі електронні періодичні видання компанії «Іст В'ю» захищені авторським правом і їх подальше систематичне розповсюдження, в повній або частковій формі, без письмового дозволу заборонено. Заборонено систематично викачувати і розсилати статті по електронній пошті, використовувати эб павуки" або інші автоматизовані засоби витягання інформації, які можуть навантажити сервери "Іст В'ю". Використання баз даних компанії "Іст В'ю", не обумовлене в умовах підписки, може послужити підставою для припинення підписки без повідомлення і по одноосібному розсуду компанії "Іст В'ю".

 

eLIBRARY.RU – Найбільша в Росії електронна бібліотека наукових публікацій, яка володіє багатьма можливостями пошуку і одержання інформації. Бібліотека інтегрована з Російським індексом наукового цитування (РІНЦ) – створеного за замовленням Міносвітнауки РФ безкоштовним загальнодоступним інструментом вимірювання і аналізу активності публікацій вчених і організацій. eLIBRARY.RU і РІНЦ розроблені та підтримуються компанією "Наукова електронна бібліотека".

 Платформу eLIBRARY.RU було створено в 1999 році за ініціативою Російського фонду фундаментальних досліджень для забезпечення російських вчених електронним доступом до провідних іноземних наукових видань. З 2005 року eLIBRARY.RU почала роботу з російськомовними публікаціями і на даний час є провідною електронною бібліотекою наукової періодики на російській мові в світі.

 На даний час підписчикам eLIBRARY.RU доступні повнотекстові версії біля 4 тисяч іноземних і 2,3 тисяч вітчизняних наукових журналів, рефератів, публікацій, майже 20 тисяч журналів, а також описи півтора мільйонів зарубіжних та російських дисертацій. Загальне число зареєстрованих інституціональних користувачів – більше 1600. В системі зареєстровано 800 тисяч індивідуальних користувачів з 125 країн світу. Щорічно користувачі одержують з бібліотеки біля 2,8 мільйонів повнотекстових статей і переглядають більше 20 мільйонів анотацій.

 Більше 1200 російських журналів розміщено в безкоштовному відкритому доступі. Для доступу до інших видань є можливість підписки або замовлення окремих публікацій


eLIBRARY.RU - НАУЧНАЯ ЭЛЕКТРОННАЯ БИБЛИОТЕКА 

 

БД "Полпред" (Polpred.com). Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 26 галузей/600 джерел/8 федеральних округів Російської федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв'ю 5000 перших осіб. Щодня отримується тисячі новин; повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агенств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуванням. Експорт у Word файли сотень статей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. Доступ до Polpred.com відкритий з усіх компьютерів мережі університету.


Демонастраційний відеоролик по роботі з БД "Полпред"

 


Polpred.com. Связи с Россией. Экономика 230 стран

 

 

 

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено